Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Незнання Святого Письма – це незнання Христа
17:01 Середа 0 142
30-09-2020, 17:01

Папа: Незнання Святого Письма – це незнання Христа

Святіший Отець оголосив про Апостольський лист, завданням якого є наново пробудити любов до Святого Письма. Зустрічаючись з паломниками, він також згадав про наближення жовтня і заохотив до молитви на розарії.
Про це пише Vatican News.

Загальна аудієнція, що в середу, 30 вересня 2020 року, відбувалася на внутрішньому подвір’ї Святого Дамаза Апостольського палацу у Ватикані, збіглася не просто з літургійним спогадуванням святого Єроніма, але також із 1600-річницею відходу до вічності цього перекладача Біблії на латинську мову. Тож наприкінці зустрічі з паломниками Папа Франциск оголосив про те, що підписав Апостольського Листа «Sacrae Scripturae affectus» (Любов до Святого Письма), приуроченого до цієї річниці.

«Нехай же приклад цього великого учителя та отця Церкви, який у центрі свого життя поставив Біблію, пробудить у всіх оновлену любов до Святого Письма та прагнення жити в особистому діалозі з Божим Словом», – сказав він.

Про спомин святого Єроніма Святіший Отець також згадав, вітаючи португаломовних паломників, зауваживши, що цей отець Церкви нагадує нам про те, що «незнання Святого Письма є незнанням Христа». «Дорогі друзі, – заохотив він, – охоче вчиніть з Біблії щоденну поживу для вашого діалогу з Господом, таким чином станете співробітниками, дедалі більше готовими до праці задля царства, яке Христос започаткував у цьому світі».

Місяць Розарію

А промовляючи до поляків, Папа звернув увагу на те, що стоїмо на порозі жовтня, традиційно присвяченого Богородиці Розарію, а тому закликав «залишатися вірними» звичаєві проказувати молитву на розарії у своїх громадах і, насамперед, у сім’ї. «Роздумуючи кожного дня над таємницями життя Марії в світлі діла спасіння, довершеного Її Сином, учиніть Її учасницею ваших радощів, тривог і щасливих хвилин», – мовив Святіший Отець.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.