Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Засновник «Лицарів Колумба» випросив зцілення для хлопчика з синдромом Дауна
13:01 П'ятниця 0 609
30-10-2020, 13:01

Засновник «Лицарів Колумба» випросив зцілення для хлопчика з синдромом Дауна

Беатифікація отця Майкла Маꥳвні буде сильним посланням про захист життя, – вважає Карл Андерсон, настоятель Лицарів Колумба. У суботу 31 жовтня засновник найбільшої у світі організації мирян-католиків буде зарахований до грона блаженних.
Диво, необхідне для беатифікації, відбулося в американській сім’ї. Отець Маꥳвні, що був найстаршим з тринадцяти дітей у сім’ї, випросив у Бога зцілення наймолодшого з 13 дітей подружжя Шахле. Сьогодні 5-річний Майкі має синдром Дауна і таким його прийняли батьки, брати та сестри. Перед його народженням лікарі діагностували в нього інші важкі захворювання, через які він не міг народитися живим.

«Цьому хлопчику поставили діагноз: захворювання, через яке він втратив шанси на виживання. Його стан був настільки серйозним, що лікарі сказали його батькам: «Ваш вибір – це або погодитися на аборт, або продовжувати чекати і народити мертву дитину». Однак це була дуже сильна католицька сім’я, що належала до Лицарів Колумба. Вони заявили, що не хочуть аборту і вирушили в паломництво Лицарів Колумба до Фатіми, де багато осіб молилися за зцілення дитини. За чотири дні після повернення з паломництва вони знову провели дослідження, і виявилося, що життю дитини більше ніщо не загрожує, – розповів Карл Андерсон. – Ще раніше в цієї дитини діагностували синдром Дауна. І батьки тоді сказали: «Якщо Бог хоче дати нам цей дар, приймаємо його, і він буде важливим членом сім'ї для нас та наших дітей. Для них це буде важливим свідченням». Тож вони змирились із синдромом Дауна, але хотіли, щоб дитина зцілилася від інших захворювань. І так сталося. Нещодавно цьому їхньому синові виповнилося п’ять років. Він здоровий, динамічний хлопчик на ім’я Майкл, названий на честь отця Маꥳвні. Тож це сильне pro-life послання. Це показує, наскільки важливо прийняти всіх людей, а також тих, які мають різні вади розвитку»

Джерело: Католицький оглядач

Новини зі світу 14:01 Середа 0 91 Церковна асамблея Латинської Америки: адорація вчить прислухатись до братів та сестер Місія й синодальність були ключовими словами кардинала Уелле, Префекта Конгрегації у справах єпископів, під час відкриття Церковної асамблеї Латинської Америки та Карибського басейну.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.