Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа склав співчуття близьким убитого напередодні священика
17:40 Середа 0 104
16-09-2020, 17:40

Папа склав співчуття близьким убитого напередодні священика

Святіший Отець склав Богові подяку за свідчення свідка милосердної любові до найубогіших.
Про це пише Vatican News.

Перед тим, як привітатися наприкінці загальної аудієнції у середу, 16 вересня 2020 р., з італійськими паломниками, Папа Франциск згадав про священика північноіталійської дієцезії Комо отця Роберто Малґезіні, який напередодні був убитий потребуючою людиною, якій допомагав. Нападник виявився психічно хворим.


«Єднаюся з болем та з молитвою його родичів та спільноти Комо, та, повторюючи за його єпископом, прославляю Бога за свідчення, тобто, мучеництво цього свідка милосердної любові до найубогіших», – сказав Святіший Отець, закликавши молитися за отця Роберто та «за всіх священиків, черниць і мирян, які працюють з потребуючими та відкиненими суспільством людьми».

Тіло священика було знайдене вранці, 15 вересня, поблизу парафіяльного будинку при храмі святого Роха, в якому той служив. На тілі виявлено численні ножові поранення, смертельним став удар у горло. Згідно з попередніми даними, священик розпочав свій звичний обхід, розносячи сніданки для вбогих, коли поблизу домівки зустрів убивцю, який, правдоподібно, очікував на нього. Йдеться про психічно неврівноваженого безхатченка-іммігранта, якого душпастир добре знав і якому надавав допомогу.

На фото вгорі - молитовне чування у катедрі в намірі вбитого пастиря

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:05 Четвер 0 69 Кардинал Паролін про Гельсінські угоди та боротьбу Апостольського Престолу за людські права Під час конференції, організованої посольством Італії при Апостольському Престолі, кардинал Паролін розповів про участь кардинала Акілле Сільвестріні в процесі приготування та підписання Гельсінських угод. Особливу увагу він приділив ролі Гельсінських угод в зусиллях Ватикану у зусиллях захисту людських прав та свободи віросповідання в тодішньому СРСР і країнах соцтабору.