Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Нова сторінка історії в Назареті
17:00 Понеділок 0 692
31-08-2020, 17:00

Нова сторінка історії в Назареті

Назарет – це місце де втілилась таємниця любові. Саме там молода і звичайна дівчина, кажучи «ТАК» не підозрювала, що змінює світ. Саме так сестри Пресвятої Родини з Назарету називають свої спільноти.

29 серпня Назарет в Україні переживав чергову історичну подію. У Києві в храмі Марії Матері Церкви відбулась зміна регіонального уряду. Проминуло вже шість років, як сестри утворили таку структуру як Регіон Святого Михаїла Архангела на території нашої держави. Ця структура допомогла їм об’єднати всі монастирі в Україні, сестер з різних Провінцій і різних національностей.


Представником Матері Генеральної була с. Аліна Фурчик. Генеральна Асистентка, яка 25 років тому вже служила в Україні, між іншим у Києві. Слово Боже, яке втілилось у Назареті освітлює дорогу кожного християнина, саме тому ритуал розпочався з молитви псалмами.


Біля вівтаря Святої Родини з Назарету, де знаходяться мощі бл. Франциски Сєдліської – Засновниці Сестер Назаретанок та мощі одинадцятьох мучениць з Новогрудка, так би мовити в їхній присутності, відбулось встановлення нового уряду.


Після урочистої присяги сестри, які шість років були у цьому служінні привітали новий уряд хлібом, який є символом насущних потреб, знаком Божого благословення та єдності у спільноті, і сіллю, символом Божої мудрості, святого Завіту і віри, витривалості та благодаті. Також переказали їм ключі, що символізують владу, довіру та відкриття для ближнього.


Після чого всі сестри спільно благословили тих, хто отримав нове служіння.


Увінчанням події стала Євхаристія, яку очолив бр. Блажей Суска, Кустош - Вищий Настоятель братів капуцинів кустодії України і Голова конференції вищих настоятелів РКЦ в Україні. Під час проповіді брат підкреслив, що тільки зустріч з особою, зустріч з сестрою є місцем об’явлення великих діл Божих. І ще додав, що тільки відкриття реальної присутності Божої, може спонукати мене "втратити голову" для Ісуса.


Звісно не обійшлось без подяки і спільної рекреації у спільноті. Так проминув цей чудовий день. Історія – це дорога, яку малює Бог нашими стопами… Боже веди сестер, яких Ти поставив у новому служінні. Ісусе, Маріє, Йосипе, піклуйтеся про нас.


Уряд 2014-2020 від лівої:
С. Кароліна Млодяновска, с. Анета Тобяш – перша Настоятелька Регіону св. Архангела Михаїла, с. Феліцита Дворецька, с. Франциска Туманевич.


Уряд 2020-2026 від лівої:
С. Аліна Фурчик – Генеральна Асистентка, с. Вероніка Бєляк, с. Беата Вільк – наступна Настоятелька Регіону св. Архангела Михаїла, с. Богумила Футрега, с. Агата Бронька.

Сестри назаретанки
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.