Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
15:20 Четвер 0 340
28-05-2020, 15:20

Молитва за священиків

Всемогутній і Вічний Боже, поглянь на обличчя Твого Сина – Ісуса Христа, Вічного Первосвященика, і з любові до Нього помилуй своїх священників. Згадай, о милостивий Боже, що вони тільки слабкі створіння. Бережи живим у них вогонь своєї любові. Не дозволь їм віддалитися від Тебе, щоб ворог не міг здобути над ними перемогу і щоб вони завжди були гідні свого почесного покликання.
О Ісусе, я благаю Тебе за Твоїх вірних і ревних священиків, за Твоїх байдужих і невірних священиків, за священиків-місіонерів, за Твоїх священиків, які переживають спокуси, за Твоїх священиків, які страждають від самотності та відокремлення, за Твоїх молодих священиків, за Твоїх старих священиків, за Твоїх хворих священиків, за Твоїх священиків, що зараз помирають, за душі Твоїх священиків у чистилищі. А понад усе я довіряю Тобі священика, який охрестив мене, священика, який відпускав мої гріхи, і тих священиків, які звершували Святі Меси і давали мені Твоє Тіло і Кров у святому Причасті; тих, які підбадьорювали і вчили мене, які допомагали мені і потішали мене, усіх священиків, яким належиться моя вдячність.
О Ісусе, зачини їх у своєму Пресвятому Серці і щедро їх благослови зараз і у вічності. О Маріє, Непорочно зачата, Мати Ісуса і Мати священиків, молися та заступайся за священиків. Амінь.

З молитовника "Щоденно з Богом"

Зображення: Свобода

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий