Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Молитва Папи за Сирію і Китай
13:15 Четвер 0 75
13-02-2020, 13:15

Молитва Папи за Сирію і Китай

Наприкінці загальної аудієнції у Ватикані Папа Франциск закликав вірних молитися за припинення війни в Сирії та за китайський народ, що страждає внаслідок поширення коронавірусу.
Про це пише Vatican News.

«Я б хотів, щоб у цей момент ми всі помолилися за дорогу й стражденну Сирію. Багато сімей, літніх людей і дітей змушені втікати від війни. Сирія кровоточить вже багато років. Помолімося за Сирію», – цими словами Папа Франциск звернувся до вірних, що зібралися на загальну аудієнцію в залі Павла VI у Ватикані 12 лютого 2020 року, запрошуючи їх до тихої молитви.

Після декількох хвилин молитовної тиші, Святіший Отець висловив молитовне намірення за китайський народ, що страждає внаслідок «жорстокого захворювання». «Нехай же вони якнайшвидше зможуть знайти шлях до оздоровлення», – побажав Папа, єднаючись з присутніми в короткій тихій молитві.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 10:09 Субота 0 337 Папа Франциск до православної делегації: почувайте себе братами серед братів Приймаючи делегацію нових єпископів та монахів різних православних Церков, Папа Наголосив, що Церкви несуть у собі різні дари Святого Духа, щоб ними ділитись з іншими.