Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » 12 лютого побачить світ Апостольське напоумлення про Церкву в Амазонії
17:40 П'ятниця 0 620
7-02-2020, 17:40

12 лютого побачить світ Апостольське напоумлення про Церкву в Амазонії

«Querida Amazonia», – такою є назва документа, приготованого Святішим Отцем за підсумками синодальних дебатів, присвячених місії Церкви в Амазонському регіоні.
Про це пише Vatican News.

Ватиканський прес-центр повідомляє, що в середу, 12 лютого 2020 року, відбудеться прес-конференція з нагоди презентації післясинодального Апостольського напоумлення Папи Франциска «Querida Amazonia» (Дорога Амазонія), що є плодом Спеціальної Асамблеї Синоду Єпископів, присвяченої Амазонському регіонові, яка від 6 до 27 жовтня 2019 року відбувалася у Ватикані на тему: «Амазонія: нові шляхи для Церкви та цілісної екології».

Під час прес-конференції виступлять та дадуть відповіді на запитання журналістів кардинал Лоренцо Балдіссері, Генеральний Секретар Синоду Єпископів, кардинал Майкл Черні, спеціальний секретар згаданої синодальної асамблеї, о. Адельсон Араужо дос Сантос, викладач Папського Григоріянського Університету, сестра Аґуста де Олівейра, Генеральна Заступниця Згромадження Сестер Слугинь Марії Надолуження, бразильський кліматолог Карлос Нобре, нобелівський лауреат2007 року.

Нагадаємо, що оскільки “папський” Синод Єпископів, на відміну такого ж органу в Східних Церквах, є дорадчим органом при Наступникові святого Петра, його кінцеві документи не мають зобов’язуючої сили. Вони передаються Папі, якому належить готувати й оприлюднювати на їхній основі відповідні документи. Зазвичай, це є післясинодальне Апостольське напоумлення.
Новини з Ватикану 11:00 Неділя 0 94 Короткі біографії святих, яких Папа Франциск канонізує 15 травня В неділю, 15 травня 2022 року, Папа Франциск відслужить на площі Святого Петра у Ватикані Святу Месу, на початку якої проголосить святими Католицької Церкви десятьох блаженних. Пропонуємо вашій увазі їх короткі біографічні довідки.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.