Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Вперше в історії кіно: стрічка про Серце Ісуса
15:26 П'ятниця 0 124
7-02-2020, 15:26

Вперше в історії кіно: стрічка про Серце Ісуса

Наприкінці лютого у світовий прокат вийде іспанський фільм про Пресвяте Серце Ісуса.

Дата прем'єри пов'язана з кількома ювілейними датами, які відзначатимуться цього року. На 2020 рік припадає 100 річниця канонізації св. Маргарити Марії Алакок, яка дуже тісно пов'язана з розвитком культу Пресвятого Серця Ісуса. Крім того, цього року відзначатиметься 100 річниця від народження св. Йоана Павла ІІ, який у свій час спричинився до поширення набожності до Серця Ісуса. У 1999 році під час візиту до Варшави він сказав: "Прагну переказати слова схвалення і заохочення для тих, які у Церкві практикують, поглиблюють і розповсюджують культ Серця Христа, використовуючи мову і форми відповідні до наших часів, аби могти його переказати наступним поколінням у тому самому дусі, який завжди його оживляв".

Стрічка розповідає історію відомої письменниці Лупе Вальдес, яка шукає натхнення для своєї книги та знаходить таємничу історію про об'явлення у Франції. Це об'явлення св. Маргариті Алакок. Ця історія настільки захоплює жінку, що вона розпочинає приватне розслідування. Дорога письменниці проходить через мале французьке селище, Ватикан, Лагєвнікі аж до місць євхаристійних чудес. Фільм розкриває суть культу Пресвятого Серця Ісуса, допомагає його глибше зрозуміти.

Режисер фільму - Андрес Гарріго, який відомий своїми кінострічками на релігійну тематику. Живемо в часи, коли ненависть має щораз більшу силу у людських відносинах; Серце Ісуса відкидається і "заморожується" егоїзмом, брехнею та байдужістю. Мета фільму - показати всемогутність втіленої Любові у людському серці, яке готове присвятити себе нашому щастю.

Джерело: Niedziela

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 16:20 Середа 0 152 Гонконг: загроза епідемії не захитала довір’я до Бога У зв’язку з поширенням коронавірусної пневмонії в Гонконгу з метою обмеження ризику зараження, за рішенням Апостольського Адміністратора Гонконгу, припинено всі публічні богослужіння та Святі Меси. Задля цього відкладено пасхальне хрещення дорослих. Хоч життя Церкви значно ускладнилось, віруючі не втрачають довір’я до Господа.