Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » #Bible: кампанія у Польщі «Біблія на кожен день»
12:23 Понеділок 0 203
10-02-2020, 12:23

#Bible: кампанія у Польщі «Біблія на кожен день»

Поширювання Божого Слова через соціальні мережі як відповідь на заклик Святішого Отця.
Про це пише Vatican News.

У неділю, 26 січня 2020 року, коли Церква вперше відзначала Неділю Божого Слова, хештеґ #Bible, створений для кампанії, яку цього дня започаткувала Церква в Польщі, на деякий час вийшов на перше місце в класифікації Твіттер у цій країні. Це, за словами отця Павла Рителя-Андріаніка, речника Польської Єпископської Конференції, підтверджує, що «за допомогою соціальних мереж євангельське послання може досягнути мільйонів людей».

«Ініціатива #Bible розрахована на кожен день, – пояснює священик. – Кожного дня в соціальних мережах публікуватимуться цитати з Біблії, щоб дати можливість всім охочим перечитувати їх на своїх смартфонах чи таблетах в дорозі до школи чи на роботу».

У цьому контексті отець Павел нагадує слова Папи Франциска, сказані в Неділю Божого Слова, якими він заохочував вірних кожного дня перечитувати кілька рядочків зі Святого Письма, тримати Євангеліє відкритим на комоді вдома, завжди мати при собі кишенькову Біблію, або ж завантажити її на смартфон, «аби Боже Слово надихало нас кожного дня та приносило світло в наше життя».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 14:31 Середа 0 78 Луїджі Джуссані – священик, що показав красу християнства «Хто хоча б раз зустрівся з його глибоким, але водночас лагідним поглядом, який пронизував душу, цього ніколи не забуде, але постійно носить це у своєму серці. Це наче бачити Ісуса в цьому погляді. Зараз, як ніколи, в моменти страху та розгубленості нам потрібен цей погляд».