Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
14:30 Середа 0 787
27-11-2019, 14:30

Як не проспати Адвент?

За кілька днів розпочинаємо благословенний час - час Адвенту. Це добра нагода для кожного християнина трохи упорядкувати своє духовне життя. Що ж нам може допомогти не змарнувати цей час? 
1. Запитай Святого Духа про постанови


Ми не раз чули, що на час Адвенту або Великого посту варто обрати для себе якісь постанови. Тож, напередодні першої неділі Адвенту, знайди час на тишу та індивідуальну молитву, коли зосередишся і поміркуєш над тим, що потрібно змінити у власному житті. Знайди у молитовнику молитву до Святого Духа, або ж промов її спонтанно. Проси, щоби Святий Дух освітив Твій розум для визначення конкретних постанов. Запитай поради у свого духовного наставника або сповідника. Обирай конкретні постанови.

2. Почни читати Святе Письмо   


Літургія Слова на кожен день Адвенту покликана допомогти нам приготувати свої серця через слухання Божого Слова. Слідкуй за параметрами читань у літургійному календарі та знайди час для щоденного "смакування" Божого слова.   

3. Заплануй участь у парафіяльних реколекціях


У доброму переживанні Адвенту допоможуть конференції та проповіді спеціально запрошених проповідників у Твоїй парафії. Слідкуй за парафіяльними оголошеннями, або ж візьми участь у адвентових реколекціях на Телебаченні Віковічного Слова.   

4. Знайди відповідне відео на YouTube


Приглядайся до контенту в інтернет-просторі. Знайди свого улюбленого проповідника або ресурс, який неодмінно допоможе Тобі пережити час Адвенту. 

5. Не розчаровуйся!


Навіть, якщо не завжди вдасться дотримуватись постанов, не розчаровуйся! Це нормально! Щоразу, коли помітиш свою людську слабкість та немічність, проси Господа про сили та дар міцної віри. 

6. Довірся небесним друзям


Не йди дорогою Адвенту сам! Попроси Діву Марію Тебе супроводжувати. А може маєш свого улюбленого святого? Нехай він товаришує Тобі! 

Благословенного часу! Не проспи Адвент! 

КМЦ

Зображення Providence
Катехетика 14:00 Середа 0 111 Як знайти час для молитви? У нашому житті відбувається багато подій. У тебе безліч різноманітних занять. Через це буває дуже важко знайти хвилинку, щоби сісти й сказати: «Гаразд, Боже, наступні 10 хвилин я повністю присвячую Тобі». Найважливіше в молитві – приділення часу Богові. Це може бути жертвою, оскільки час, який ти провів у молитві, не можна витратити на щось інше.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.