Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Одинадцята річниця інгресу Архієпископа Мечислава Мокшицького і початок реколекцій для священників
16:08 Вівторок 0 120
19-11-2019, 16:08

Одинадцята річниця інгресу Архієпископа Мечислава Мокшицького і початок реколекцій для священників

З нагоди одинадцятої річниці свого інґресу до Львівської Митрополичої Базиліки та початку реколекцій для священників Архієпископ Мечислав Мокшицький увечері 18 листопада очолив Святу Месу в катедрі.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.


«Сьогоднішній день в нашій архідієцезії можна окреслити як священничий день - сказав перед початком Святої Меси архієпископ Мечислав Мокшицький. – Відбулися зустрічі з отцями-деканами, священничою радою, а також розпочинаються реколекції для наших священників».

Архієпископ Мокшицький тепло привітав присутнього Єпископа-помічника Перемиської Архідієцезії Станіслава Ямрозека, котрий попровадить молитовну зустріч і розважання зі священниками Львівської Архідієцезії. Митрополит закликав усіх присутніх у храмі огорнути молитвою священників-ювілярів, котрі відзначають 25-ліття свого священства, а також разом скласти подяку Господу за його інґрес до нашої архікатедри. Архієпископ привітав теж Митрополичу Капітулу, яка принаймні раз в рік можу зібратися тут у своїх відповідних шатах, прикрасити молитовну урочистість й разом прославляти Бога.


Архієпископ Мечислав Мокшицький закликав до ревних молитов за нові покликання до священства і монашества. Проповідь виголосив єпископ Станіслав Ямрозек.

Після завершення Святої Меси від імені духовенства з вітальним словом до Архієпископа Мечислава Мокшицького звернувся отець Василь Павелко.


Свого архіпастиря привітали парафіяни Митрополичої Базиліки.

Ad multos annos!

Костянтин Чавага

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:04 П'ятниця 0 78 Передріздвяна зустріч духовенства Галицького та Івано-Франківського деканатів 11 грудня Архієпископ Мечислав Мокшицький традиційно перед різдвяними святами зустрівся зі священиками і монахинями, які служать у Галицькому та Івано-Франківському деканатах, щоб поділитися облаткою та побажати одне одному благодатей Новонародженого Христа.