Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Формаційні реколекції Світського Кармелю в Бердичеві
10:13 Середа 0 150
20-11-2019, 10:13

Формаційні реколекції Світського Кармелю в Бердичеві

15-17 листопада 2019 року у монастирі Сестер Терезіанок у Бердичеві відбулися щорічні реколекції для членів Світського Ордену Босих Кармелітів (ІІІ Орден).

Їх провів отець Павло Ферко OCD із Бердичева, відповідальний за Світський Кармель в Україні.

У реколекціях взяли участь 22 особи з трьох спільнот: Києва, Хмельницького та Бердичева. Головною постаттю цих духовних вправ був святий Йосиф – покровитель Церкви та покровитель Кармелю.


Хоча він не сказав ні слова в Біблії, але все ще має багато сказати нам своєю слухняністю Божій волі, сміливістю прийняття важливих життєвих виборів, жертвуванням собою заради вищих цілей, праведністю і чистотою серця, тихою глибиною молитви присутності, радістю подружньої любові, бідністю життя і працею своїх рук для більшої слави Божої, впевненістю у присутності Ісуса та Марії в годину смерті.


Під час реколекцій одна особа склала кандидатські обітниці, а ще одна – вічні обіти, бажаючи жити харизмою Кармелю у світі – у повсякденних особистих, сімейних чи професійних обов’язках.Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:04 П'ятниця 0 77 Передріздвяна зустріч духовенства Галицького та Івано-Франківського деканатів 11 грудня Архієпископ Мечислав Мокшицький традиційно перед різдвяними святами зустрівся зі священиками і монахинями, які служать у Галицькому та Івано-Франківському деканатах, щоб поділитися облаткою та побажати одне одному благодатей Новонародженого Христа.