Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Обід з нагоди Всесвітнього дня бідних у Києві
16:10 Середа 0 786
20-11-2019, 16:10

Обід з нагоди Всесвітнього дня бідних у Києві

З нагоди Всесвітнього Дня Бідних Місіонери Облати Марії Непорочної ОМІ та Релігійна Місія «Карітас-Спес» провели ряд благодійних обідів. У Києві 120 людей зібралося в монастирі Згромадження Сестер Місіонерок Божественної любові, які радо відкрили свій дім для званого обіду. На Обід завітав Його Екселенція Апостольський Нунцій Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті, щоб передати особливі вітання від Папи Франциска для найбідніших людей, якими опікується місія. Хор Inspiratum київського собору святого Олександра виконав на обіді камерну програму.

Звертаючись до бідних Апостольський Нунцій сказав, що Бог їх полюбив особливою любов’ю, а молодих людей, які волонтерували на обіді назвав «руками Бога», якими Він робить добрі діла.

Минулого року свято для київських підопічних програми «Кухня для бездомних» на Всесвітній День Бідного фінансував сам Папа Франциск через благодійну Акцію «Папа для України». На святкування завітала почесна делегація з Ватикану, а кардинал Пітер Тарксон, передаючи вітання від Папи, заспівав для бездомних.

Цьогоріч Благодійний обід для бездомних Києва відбувся за співпраці Релігійної Місії «Карітас-Спес Україна» та Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії, яке делегувало брата Себастіана OMI для роботи в благодійній кухні. УКиєві програма «Кухня для бездомних», діє 7 років. Двічі на тиждень в шести місцях вивозить гаряче харчування для близько 200 бездомних. А на свята готує для підопічних святкові програми та організовує благодійні обіди. Загалом програми допомоги для бідних та бездомних людей діють в 22 осередках «Карітас-Спес» по всій Україні та охоплюють понад 2 тисячі потребуючих.

Папа Франциск три роки тому, щоб привернути увагу суспільства до потреб бідних людей, започаткував Всесвітній День убогих. Цьогорічним гаслом цього Дня стали рядки з 9 псалму: «Не пропаде навік надія вбогих». Глава католицької Церкви закликає всіх людей доброї волі долучатись до справ, щоб полегшувати наслідки бідності.

Тетяна Калініченко 

Джерело: 
Сaritas-Spes Ukraine
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.