Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: молімося за катехитів, покликаних бути відважними свідками
16:01 Середа 0 156
1-12-2021, 16:01

Папа: молімося за катехитів, покликаних бути відважними свідками

«Катехити мають незамінну місію в передаванні та поглиблюванні віри», – нагадує Папа Франциск, який присвятив молитовний намір на останній місяць 2021 року, призначений для членів Всесвітньої мережі молитви Папи (Апостольства молитви) і всіх, хто молиться у його наміреннях, саме цим помічникам у пізнаванні віри.
Про це пише Vatican News.

Особисто представляючи намірення в уже звичному відеоролику, Святіший Отець наголошує на тому, що «мирянське служіння катехита» є покликанням і місією, а бути катехитами означає, що людина «є катехитом», а не «працює катехитом». «Йдеться про спосіб буття, і потрібні добрі катехити, які будуть, водночас, і супутниками і педагогами», – додає Папа, який у травні цього року встановив у Церкві мирянське інституційне служіння катехита.


Глава Католицької Церкви переконаний, що потрібні креативні люди, які звіщатимуть Євангеліє, але звіщатимуть його «не сурмлячи» навколо себе, але, радше, «своїм життям, лагідністю, новими способами вираження та відкриваючи нові шляхи». Зауваживши, що в багатьох дієцезіях євангелізація, в основному, «перебуває в руках катехитів», він закликає подякувати їм «за внутрішній ентузіазм, з яким вони живуть цією місією на служінні Церкві».

«Помолімося разом за катехитів, покликаних звіщати Боже слово, аби вони були його відважними та креативними свідками, зі силою Святого Духа, з радістю та великим миром», – заохочує Святіший Отець.
Новини з Ватикану 18:01 Вівторок 0 119 Рапорт про зловживання в Мюнхені. Бенедикт XVI роз’яснює свою заяву Коли він був архієпископом Мюнхена і Фрайзінґа, як зазначається в заяві, він брав участь, всупереч сказаному раніше, в засіданні щодо священика, обвинуваченого в зловживаннях, але тоді не говорилося про його залучення в душпастирство. Папа-емерит, вибачаючись за помилку, старається якнайшвидше прочитати понад 1000-сторінковий рапорт і залишить деталізовану заяву.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.