Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Брат Павло ОМІ: аби всі почули про велику Божу любов
18:25 Середа 0 192
12-02-2020, 18:25

Брат Павло ОМІ: аби всі почули про велику Божу любов

Свідчення про покликання брата Павла Беганського ОМІ з Бидгоща, який зараз служить в Україні.
"Коли мені було 10 років, я став міністрантом у своїй парафії. Зростаючи в католицькій родині був міністрантом, тобто, був близько вівтаря, а однак почав відходити від Бога і Церкви. Хоча у мене був християнський світогляд, я, на жаль, не давав доброго свідчення своїм колегам. Ходив до храму щонеділі та не звертав уваги на Божі заповіді. На превеликий жаль, моє життя було згіршенням для інших.

Одного разу я знайшов інформацію в інтернеті щодо реколекцій про покликання, які проводили Місіонери Облати Марії Непорочної. Монастир був недалеко від мого міста, а реколекції були безкоштовні, тому я вирішив туди поїхати. Просто хотів відпочити кілька днів від повсякденної праці. Відразу мене вразила сердечність облатів та їхня сімейна безпосередність, їхнє братерство, раніше чогось подібного я ніколи не зустрічав у жодного із священиків. Облат, який вів реколекції говорив про Ісуса Христа простими словами. Мені це дуже сподобалося, завдяки цьому Ісус почав бути близьким мені. Особливо важливим була для мене сповідь, тоді вперше в житті я зустрів Ісуса, Який простив мої гріхи.

У моєму серці з'явилося бажання залишити все і віддати Ісусу все життя. Я також тоді думав про своїх друзів, яким не пощастило, як мені, бо вони надалі залишалися далеко від Ісуса Христа. Я хотів, щоб і вони почули про велику любов Бога до кожної людини. Тому я вирішив приєднатися до Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної, щоб проголошувати Євангеліє всім людям, які знаходяться далеко від Ісуса Христа та Його Церкви. Закінчивши семінарію, 13 лютого 2019 року, я приїхав до України, де спочатку був пів року в Обухові, вивчав українську мову", - ділиться брат.


Брат Павло перебуваючи в обухівській спільноті Місіонерів Облатів Марії Непорчної служив безпритульним в «Домі Милосердя», на даний момент служить в Полтаві. Між іншим брат має зустрічі з іноземними студентами. В майбутньому, якщо на це буде Божа воля, прагне проголошувати Євангеліє в США.

Джерело: ОМІ

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Свідчення 17:22 Неділя 0 348 Матір Божа підказала мені бути Місіонером Облатом Думаю, що кожне покликання є іншим, і в моєму випадку не було якогось унікального невідомо чого. Мені з дитинства подобалось те, що робить священник біля вівтаря, його вбрання… Але це був радше зовнішній, ніж духовний вимір, та відомо, що Господь Бог може послуговуватись дуже різними способами, тому думаю, що це теж могло певним чином мене притягати.