Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Кракові підрахували скільки приніс Світовий День Молоді
10:38 Середа 0 706
26-07-2017, 10:38

У Кракові підрахували скільки приніс Світовий День Молоді

Майже 178 мільйонів доларів заробив Краків давши згоду прийняти Світовий День Молоді в 2016 році.
Паломники витратили понад 650 мільйонів злотих, підрахували у краківській мерії. Як повідомляє Gosc Niedzielny - представники світської влади наголосили, що «це важливий економічний ефект» для міста.
За словами генерального координатора СДМ єпископа Даміана Мускуса, дух Світового Дня Молоді все ще живий у парафіяльних спільнотах. «Там як і раніше працюють парафіяльні комітети. Деякі почали культурну діяльність, інші благодійну, в тому числі і за кордоном, організовуючи збір грошей для польських родин на сході », - зазначив єпископ.
Католицький Медіа-Центр пропонує згадати всі промови та проповіді Папи Франциска під час Апостольської подорожі до Польщі, а також – СДМ 2016 року.
Джерело: Львівська архідієцезія з посиланням на Gość Niedzielny
По темі:
Машини понтифіка, на яких він їздив у Польщі, виставлять на аукціон
Свята Меса з нагоди завершення СДМ у Кракові
1,5 мільйона злотих для паломників з колишнього СРСР

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 12:44 П'ятниця 0 429 У Венесуелі знайшли тіло зниклого священика «Із сумом і болем я повинен повідомити вам, що тіло зниклого 16 січня отця Хосе Мауеля Рондона Моліна знайшли». Це повідомлення опублікував єпископ дієцезії Сан-Крістобаль, розташованій на північному заході Венесуели, біля кордону з Колумбією, де служив убитий священик.