Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Футболіст Філіп Малрін став священиком (фото)
12:06 Середа 0 297
26-07-2017, 12:06

Футболіст Філіп Малрін став священиком (фото)

Таїнство в домініканському храмі Спасителя в Дубліні прийняв Філіп Малрін з рук архієпископа Августина Ді Ноя ОР.
Філіп Малрін, який виступав свого часу за «Манчестер Юнайтед» і збірну Північної Ірландії, був висвячений на священика, пише сайт ірландської провінції Чину проповідників.Філіп Малрін - один з десяти футболістів в історії «Манчестер Юнайтед», який став переможцем молодіжного Кубка Англії. У МЮ він грав разом з Девідом Бекхемом, братами Невіллом та Нікі Баттом. Продовжив свою кар`єру в «Норвіч Сіті», «Кард Сіті» та інших клубах Великобританії. Так само виступав за збірну своєї країни. Філіп Малрін пішов з професійного спорту в 2008 році.Повісивши бутси на цвях він пішов до семінарії, після завершення курсу філософії був відправлений в Папський ірландський коледж в Римі і вивчав богослов`я в Григоріанському університеті. У 2012 Малрін вирішив вступити в Орден Проповідників (домініканців).
Як писав раніше КМЦ: футболістом він заробляв понад 700 тисяч доларів на рік. Малрін дебютував у «Манчестер Юнайтед» в 1997 році після успіху в юніорській команді.Два роки потому він перейшов до «Норвіч Сіті» , проте його кар’єру зіпсували численні травми. Уродженець Белфаста 27 разів виходив на поле у складі збірної Північної Ірландії, а завершив футбольну кар’єру в 2009 році.
Джерело: Львівська архідієцезія з посиланням на dominicans.ie
По темі:
Техаський священик здобув нагороду за найкраще пиво
Присутність справжніх християн – інтрига для атеїстів

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 16:07 П'ятниця 0 83 Папа: Ідентичність – це належність Папський фонд «Scholas Occurrentes» і єврейська громадська організація «World Ort», що діє у сфері освіти, організували в Аргентині міжрелігійну молодіжну зустріч. Цей з'їзд, уже третій, відбувся від 29 жовтня до 1 листопада 2018 року й зібрав 400 юних учасників із понад 30 країн світу. Папа звернувся до його учасників із посланням, у якому наголосив, що нема ідентичності абстрактної чи виведеної в лабораторії, ідентичність передбачає належність до чогось, що перевищує мене, вимагає відповідей на запитання про власне коріння та культуру свого народу.