Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Андрій Юраш – новий Надзвичайний Посол України у Ватикані
09:01 Середа 0 390
15-12-2021, 09:01

Андрій Юраш – новий Надзвичайний Посол України у Ватикані

У вівторок 14 грудня стало відомо, що згідно указу президента України №654/2021, новим Надзвичайним і Повноважним Послом України у Ватикані став Андрій Васильович Юраш.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія

Андрій Юраш випускник журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка та довголітній працівник Львівської ОДА. Від 9 березня 2006 року Андрій Юраш був призначений членом Робочої групи з питань свободи віросповідань при Президентові України.

14 грудня 2021 року, Президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення Андрія Юраша Надзвичайним і Повноважним Послом України у Ватикані.


Остання зустріч Андрія Юраша із державним секретарем Ватикану Кардиналом П'єтро Пароліном відбулась з нагоди 30-річчя Незалежності України, коли він прилетів до Києва на святкування.

Андрій Юраш – український релігієзнавець, політолог, експерт з питань державно-церковних відносин, соціології та географії релігії.

Доцент Львівського національного університету імені Івана Франка та Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова, директор департаменту у справах релігій і національностей Міністерства культури України (2014-2020).


Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.