Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Подяка архієпископа Мокшицького учасникам Великої Коляди
16:01 П'ятниця 0 249
14-01-2022, 16:01

Подяка архієпископа Мокшицького учасникам Великої Коляди

Як вже повідомлялося, на початку січня у Львові відбулась Велика Коляда, яка цього року вже вшосте зібрала представників парафій та спільнот Львівської архідієцезії для прославлення Бога співом колядок та різдвяних пісень. Слова вдячності з цієї нагоди до всіх учасників скерував архієпископ Мечислав Мокшицький.   
Улюблені Брати і Сестри! Хочу висловити Вам щиру подяку та подяку за 6-ту Велику Коляду, яка відбулася 3, 4 та 5 січня цього року. Я сповнений радості від великої кількості колядників, які прибули з усієї Львівської архідієцезії. Звичай започаткований кілька років тому, став традицією та свідченням віри, з якою Ви прибуваєте до резиденції Львівських архієпископів, як пастухи, які мандрували до Вифлеєму, коли ангел сповістив їм про народження Божого Сина. 

Усвідомлюючи труднощі, пов’язані з цією подією, я дуже вдячний усім, особливо дітям та молоді, адже вони були найчисельнішою групою. Захоплююся їхньою ревністю та сповненим дитячої радості колядуванням.

Знаю, що підготовка мистецької програми покладається на священиків, сестер, мирян-катехитів, вчителів і батьків. За цим кількахвилинним виступом стоять години приготувань. Тому хочу подякувати Вам за те, що Ви не пошкодували часу, щоб молоде покоління пізнавало та навчалося різдвяних традицій.

Наостанок хочу подякувати всім, хто допоміг в організації цьогорічної Великої Коляди з технічного боку. До цієї групи входить багато мирян, сестер і священиків.

Усім без винятку кажу своє щире «Спасибі!» і запрошую Вас вже сьогодні на VII Велику Коляду 2023 року.
 
+ Мечислав Мокшицький
Львівський Митрополит

Львів, 14 січня 2022 року


Джерело: Львівська архідієцезія
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.