Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Кардинал Краєвський про особисту боротьбу з коронавірусом
17:01 Четвер 0 119
28-01-2021, 17:01

Кардинал Краєвський про особисту боротьбу з коронавірусом

На переконання Папського Елемонізинарія, який завжди поспішає з допомогою до потребуючих та тих, які наражаються на небезпеку зараження коронавірусом, COVID-19 вчить всіх нас великої покори, адже він може торкнутися кожного, незважаючи на соціальне становище, титули, посаду чи інші здобутки людини.
Про це пише Vatican News.

Серед великого числа тих, які були заражені коронавірусною інфекцією, є кардинал Конрад Краєвський, Апостольський Елемонізинарій. В розмові з редактором Vatican News він поділився своїм досвідом боротьби з цією часто смертоносною інфекцією.

Досвід хворого

Спершу Папський Роздавач милостині розповів, що через зараження вірусом йому довелося провести 11 днів в лікарні, де він почувався повністю беззахисним: «Це інша людина приймає рішення про перебіг терапії, про те, які дії необхідно зробити». Щодо цього вірусу прикрим є те, що ніхто, навіть лікар, не може передбачити, як буде розвиватись хвороба і що буде з інфікованою людиною. «Після мене прибули ті, які перебували в гіршому стані, ніж я, і вийшли з лікарні. Прибули ті, які були в дуже доброму стані, але сьогодні ми молимося за них, адже їх вже немає», – мовив далі кардинал Краєвський.

Час переосмислення

«Ця зупинка життя є для нас дуже потрібною, бо ми починаємо задумуватись над минулими роками, робимо іспит совісті», – зазначив далі співрозмовник ватиканського журналіста, ділячись тим, що особисто він знову дістав свій заповіт, намагаючись пристосувати його до актуальної ситуації. Крім цього, людина «починає краще розуміти наскільки важливою в її житі є дружба», якою під час хвороби на коронавірус ми можемо втішатися лише на відстані.

«Однак, передусім, приходить думка про те, що наше життя не залежить від нас, що воно, насправді, перебуває в Божих руках. Є ті, які вмирають дуже молодими, і ми не знаємо чому так стається, а є ті, які вже дуже похилі віком і не можуть померти, хоча й хотіли б цього, адже вони дуже страждають. Це є однією із великих таємниць, до якої ми наближаємося задля цього підступного вірусу, який вражає немов злодій, і якщо заражений не отримує допомоги в потрібний момент, він відходить від нас», – підсумував Папський Роздавач милостині.
Інтерв'ю 17:01 Вівторок 0 110 Високі й зрозумілі поняття: «Словник Берґольйо» про мову Папи Франциска Спосіб висловлювання Папи Франциска вказує на його бажання наблизитися до людей та донести їм послання надії. На цьому наголошує автор нещодавно опублікованої книги «Словник Берґольйо: ключові слова одного понтифікату».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.