Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Різдвяна зустріч Архієпископа Мечислава Мокшицького з Лицарями Колумба
11:02 Неділя 0 169
3-01-2021, 11:02

Різдвяна зустріч Архієпископа Мечислава Мокшицького з Лицарями Колумба

2 січня у Львові відбулася щорічна зустріч Архієпископа Мечислава Мокшицького з Лицарями Колумба, котрі разом зі своїми капеланами прибули з теренів Львівської архідієцезії та Кам’янець-Подільської дієцезії.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

У Митрополичій Базиліці архієпископ очолив Святу Месу та виголосив проповідь. Співслужив єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Ян Собіло разом із численними капеланами.


Після спільної молитви та вступного слова Національного Делегата Благодійної Організації «Українська Рада Лицарів Колумба» Юрія Малецького про свою цьогорічну діяльність розповіли капелани та Лицарі з різних міст України, з Хмельницького, Гнівані (Вінницька область), Самбора, Івано-Франківська, Крисович, Винників та Львова.


Архієпископ Мечислав Мокшицький подякував Лицарям Колумба за їхню благодійну підтримку Церкви. Зустріч завершилися святковим прийняттям в Курії Львівської митрополії.


Олександр Кусий
Новини з України 17:01 Середа 0 447 Благодійна акція «Молоді Кармелю» в Бердичеві З ініціативи босих кармелітів та «Молоді Кармелю» у Бердичеві вже другий рік поспіль в часі різдвяно-новорічних свят відбулася благодійна акція допомоги потребуючим, переважно особам літнього віку та одиноким мешканцям міста. Це були пакунки з продуктами харчування та іншими необхідними речами.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.