Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Встань, роблю тебе свідком того, що ти бачив» - тема дієцезіальних днів молоді 2021
17:01 Вівторок 0 201
22-12-2020, 17:01

«Встань, роблю тебе свідком того, що ти бачив» - тема дієцезіальних днів молоді 2021

У жовтні 2018 року Синодом Єпископів на тему «Молодь, віра і розпізнання покликання», Церква розпочала роздуми над становищем молоді у сучасному світі, над пошуками сенсу життя, над стосунками молоді з Богом.
У січні 2019 року Папа Франциск продовжив їх, зустрівшись із сотнями тисяч юнаків та дівчат з усього світу, які зібралися в Панамі на Всесвітній день молоді.

У Панамі Папа оголосив Лісабон, столицю Португалії, місцем наступного міжконтинентального паломництва. Темою Всесвітнього дня молоді у Лісабоні буде: «Марія, вставши, пустилася швидко в дорогу» (Лк 1,39). А протягом двох років, які передуватимуть цій зустрічі молодь готуватиметься до цієї події під час днів молоді у своїх дієцезіях.

Гаслом дієцезіальних днів молоді 2021 в Україні для Римсько-Католицької Церкви буде фраза «Встань, роблю тебе свідком того, що ти бачив» (пор. Діян 26,16).

Нагадуємо, що Папа Франциск переніс місцеве відзначення Всесвітнього дня молоді з Вербної Неділі на Неділю Христа Царя.

Комісія у справах душпастирства молоді РКЦ
Новини з України 15:02 Понеділок 0 110 Єпископ Кава до молоді: «Якщо не бачиш Бога — то все, що називаєш любов’ю, нічого не означає» 27 лютого 2021 року молодь із парафій Львівського деканату зустрілася на першій після тривалої перерви Деканальній зустрічі молоді. Вона відбулася під гаслом «Любити — це вміти чекати».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.