Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Звернення Християнських Церков і організацій міста Кам’янця-Подільського
13:00 Середа 0 552
16-12-2020, 13:00

Звернення Християнських Церков і організацій міста Кам’янця-Подільського

Братерське звернення священиків та пасторів Християнських Церков і організацій міста Кам’янця-Подільського до Духовних Рад міст і областей України.
Дійсно живемо у історичний час для Української держави, адже від наших рішень та дій сьогодні залежить чи будуть наші діти зростати у суспільстві, збудованому на християнських цінностях та моралі.

1. Переконані, що Церкви та громадські організації у різних куточках України потребують консолідації та взаємодії, щоб вистояти перед небувалою атакою зла та аморальності. Тому ми з радістю та вдячністю Богу дізналися про ідею створення Всеукраїнської Асоціації Духовних Рад, яка виникла на основі духовно-наукової та просвітницької Платформи «Цінності».

2. На нашу думку, спільні зусилля регіональних Духовних Рад будуть лише підсилювати голос та значення християнських Церков на Всеукраїнському рівні і допомагатимуть як у міжконфесійному діалогу, так і у відносинах з місцевою владою та іншими складовими громадянського суспільства.

3. Оскільки наша сила у єдності, заохочуємо священнослужителів Духовних Рад України до християнської солідарності, щоб ділитися досвідом, силою, надією та дарами, які Господь дає через кожного з нас для спільного блага.

4. Просимо всіх християн до посиленої молитви у намірах єдності перед спільними загрозами державності та духовності нашого суспільства.

З благословенням та молитвою:

Головуючий Духовної Ради Микола Каспров, єпископ ЄХБ

Священики та пастори Християнських Церков Кам’янця-Подільського


Джерело: сторінка Духовної Ради 

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.