Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Ким були жертви теракту в базиліці Ніцци?
18:01 П'ятниця 0 578
30-10-2020, 18:01

Ким були жертви теракту в базиліці Ніцци?

У французькому міста Ніцца у базиліці Пресвятої Богородиці невідомий напав з ножем на людей, в результаті чого загинули троє людей. Ким були ці люди?
1. Вінсент Л., працівник захристії (на фото).
Йому було 55 років, батько двох доньок. Служив при захристії храму впродовж 10 років.
Католики Ніцци пам’ятають його як відданого служителя Церкві. «Він не був просто працівником в захристії. Він допомагав багатьом священникам… Він був дуже вправний. Свічки завжди були добре запалені... Він був розсудливим і дуже дієвим. Він багато не говорив. Діяв з великою покорою і повагою. Коли ми почули про напад, то він був першим, про кого ми подумали», - так про покійного розповідають парафіяни.
«Він був звичайним чоловіком, в доброму значенні слова: добрим, відкритим», - розповідає місцевий парох о. Жіль Флоріні.

2. Жінка, яка прийшла помолитись.

Їй було 60 років, прийшла помолитись до храму вранці 29 жовтня. Її знайшли мертвою із надрізаним горлом біля кропильниці з водою поблизу входу всередині базиліки.

3. Матір.
Їй було 44 роки. Кажуть, що після нападу їй вдалось втекти до кафе поблизу, де вона померла від отриманих ножових поранень. Свідок її смерті розповів, що перед смертю вона сказала: «Передайте моїй сім’ї, що я їх люблю».

Вічная пам'ять...

А ким є вбивця?

21-річний Брахім Іссаві, котрий наприкінці вересня прибув спершу до італійського острова Лампедуза, а потім переїхав до Франції. Під час нападу він не переставав вигукувати «Аллах акбар». Поліція підстрелила його і затримала. Зараз він перебуває в лікарні

Джерело: Католицький оглядач
Новини зі світу 14:01 Середа 0 90 Церковна асамблея Латинської Америки: адорація вчить прислухатись до братів та сестер Місія й синодальність були ключовими словами кардинала Уелле, Префекта Конгрегації у справах єпископів, під час відкриття Церковної асамблеї Латинської Америки та Карибського басейну.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.