Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Неділя з Папою: солідарність з мігрантами і з операторами туризму, а також заклик про мир на Кавказі
17:03 Неділя 0 161
27-09-2020, 17:03

Неділя з Папою: солідарність з мігрантами і з операторами туризму, а також заклик про мир на Кавказі

Під час недільної зустрічі з вірними Святіший Отець згадав про День мігрантів і біженців та День туризму.
Про це пише Vatican News.

В останню неділю вересня Католицька Церква відзначає Всесвітній день мігрантів і біженців. Тож на молитовну зустріч зі Святішим Отцем на площу Святого Петра 27 вересня 2020 року прибули представники мігрантських спільнот, а серед розмаїття прапорів можна було побачити й українські. Папа звернувся до них з окремим привітанням.

«Вітаю біженців і мігрантів, які зібралися тут, на площі, навколо пам’ятника, названого “Ангели, не знаючи про це”, який я поблагословив рік тому», – сказав він, нагадавши, що цьогорічне послання він присвятив внутрішньо переміщеним особам, змушеним втікати, подібно до того, як це трапилося з Ісусом та Його сім’єю. «До всіх них і до тих, хто їм допомагає, лине наша згадка та наша молитва», – мовив Святіший Отець.
 
Близькість до представників туристичної сфери

Глава Католицької Церкви не оминув увагою також і той факт, що цього дня припадав Всесвітній день туризму. «Пандемія сильно вдарила по цьому сектору, дуже важливому для багатьох країн. Звертаюся зі словами підбадьорення до всіх, хто задіяний в туризмі, зокрема, до малих сімейних підприємств і молоді», – сказав він, висловивши побажання, аби всі труднощі були швидко подоланими.
Загострення ситуації навколо Нагорного Карабаху не пройшло повз увагу Папи Франциска.

«Надійшли тривожні повідомлення про сутички на теренах Кавказу. Молюся за мир на Кавказі та прошу сторони конфлікти здійснити конкретні жести доброї волі та братерства, що зможуть привести до вирішення проблем не шляхом застосування сили та зброї, але за посередництвом діалогу й переговорів. Помолімося разом за мир на Кавказі», – закликав Святіший Отець, після чого площу огорнула хвилина молитовної тиші.
Новини з Ватикану 15:04 Неділя 0 106 Архієпископ Палья: в умовах пандемії сім'я – місце притулку та стабільності Звертаючись до представників душпастирства сім’ї Колумбії, архієпископ Вінченцо Палья підкреслив, що сім'я є унікальною соціальною формою, місцем міцних стосунків, що мають глибокий вплив на життя людей. Все це ще більше унаочнила криза Covid-19.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.