Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відпуст в санктуарії Вмираючого Ісуса Милятинського у Кам`янці-Бузькій
09:03 Вівторок 0 99
15-09-2020, 09:03

Відпуст в санктуарії Вмираючого Ісуса Милятинського у Кам`янці-Бузькій

14 вересня, в санктуарії Вмираючого Ісуса Милятинського у Кам`янці-Бузькій відбулися центральні відпустові урочистості року.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Щира подяка священикам та паломникам, котрі в ці непрості часи прибули до стіп Опікуна Надбужанського краю, Чудотворного Ісуса Милятинського. Наша спільна молитва має велику силу. Віримо, що вона буде вислухана. Особлива подяка отцю Миколі Леськіву з Червонограда за три дні потужних реколекцій та відпустову проповідь.


Нехай Милятинський Ісус благословить всіх, хто в усякий спосіб причинився до приготування та проведення урочистостей, та тих, хто єднався з нами за посередництвом інтернет-трансляції. О мій Чудотворний Милятинський Боже, нехай Твоя ласка нам в потребі допоможе.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:03 Понеділок 0 107 Молитва в 100-ліття битви під Дитятином 19 вересня під час урочистостей з нагоди 100-ліття битви польського війська проти більшовицької армії під Дитятином архієпископ Мечислав Мокшицький очолив святу Месу на польському військовому меморіалі біля села Дитятин Галицького району Івано-Франківської області.