Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Запрошення на Школу Душпастирів Молоді
17:10 Понеділок 0 622
17-08-2020, 17:10

Запрошення на Школу Душпастирів Молоді

Комісія у справах душпастирства молоді при Конференції Єпископату Римсько-католицької Церкви в Україні організовує та щиро запрошує на Школу Душпастирів Молоді, ціллю якої є допомагати дієцезіям, парафіям, Орденам та монашим згромадженням, а також молодіжним групам РКЦ в Україні в піднесенню якості, вже провадженого через них душпастирства молоді.

Такі формаційні зустрічі є дуже важливими, адже добре розуміємо, що часто у праці з молоддю бракує фахового підходу до цього душпастирства. Тим більше, що сьогоднішня молодь, навіть якщо вона ніколи цього не визнає, чекає і потребує таких людей, які будуть її супроводжувати у правильному напрямку.

Учасниками Школи є священики, богопосвячені особи та аніматори молоді (18 р. і принаймні рік праці аніматором в певній групі!). Одним словом особи, котрі призначені, налаштовані та готові до праці в молодіжному секторі. Тому організовуючи навчання та тренінги для них, надіємося, що душпастирі молоді зможуть удосконалити свої вміння та знання.

Формат Школи – це однорічний цикл, котрий ділиться на три сесії, тобто 3 з’їзди в рік, котрі організовуються весною, осінню та зимою.
Увага! Оскільки, в цьому році через карантин ми не змогли провести першу сесію, то буде лише дві (теми першої і другої сесії поєднані).

Звичайно, перш, ніж щось подібне організувати, є дуже важливим знайти компетентних осіб і фахівців з проведення навчання та тренінгів для душпастирів молоді. Тому ми запрошуємо доповідачів, котрі постійно працюють або працювали у сфері душпастирства молоді та добре знають і розуміють сучасну молодь, їхні проблеми, а також їхні прагнення.

Важливим для нас є також зрозуміти, які теми сьогодні найбільше цікавлять та турбують відповідальних за сферу молодіжного служіння. Тому, перш ніж встановити теми нашої Школи, ми зверталися до різних душпастирів молоді з подібними запитаннями:

- Про що Ви хотіли б найбільше почути на цих навчаннях та тренінгах?
- Які теми можете запропонувати та представити Ви на цих формаційних зустрічах?
- Чи знаєте Ви конкретних фахівців або компетентних осіб, котрі могли б бути корисними у проведенні цих навчань та тренінгів?

В підсумку, на наших зустрічах розглядаємо такі теми (це в загальному):

I – Молодь, суспільство, віра та Церква в Україні
II – Душпастирство та духовний супровід молоді
III – Біблія та мультимедіа в душпастирстві молоді

Важливо!
  • В кінці кожної зустрічі організовується виїзд до місця, де можна на практиці побачити як інші працюють з молоддю.

Увага! Кількість місць обмежена

Ось дати нашої Школи у 2020 році
24-26 вересня – Одеса 
3-5 грудня – Львів-Брюховичі

Кошт участі 1500 гривень. Оплата здійснюється одразу (якщо хтось візьме участь лише в одній сесії, а не братиме участі на наступній, то кошти не повертаються).

Кошти висилати на цей номер картки - 5375 4141 1480 9675; Додар Анна Володимирівна, обов’язково вказуючи ціль та від кого.

Реєстрація обов’язкова (потрібно заповнити та вислати анкету, анкета за посиланням) до 10 вересня!

Детальна інформація: 0671210626 – о. Юстин Копитко, ofm juvanima@ukr.net 

Комісія у справах душпастирства молоді РКЦ в Україні
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.