Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Матір Божа Бердичівська знову зустріла паломників
13:05 Понеділок 0 534
27-07-2020, 13:05

Матір Божа Бердичівська знову зустріла паломників

Через з карантин цьогорічні урочистості на честь Матері Божої Бердичівської відбулися з обмеженою кількістю паломників. Брати босі кармеліти, які опікуються Всеукраїнським санктуарієм у Бердичеві, звернулися до вірян України з пропозицією протягом липня організовувати парафіяльне паломництво до Матінки Божої.

25 липня до санктуарію прибули одразу деякі паломницьких груп із різних парафій України. Для них усіх босі кармеліти склали графік Святих Мес так, щоб дотримуватися усіх карантинних обмежень, які продовжують діяти.

Першими у цей день до Марії прибули паломники з парафії святої Софії з Житомира разом зі своїм настоятелем отцем Віталієм Безшкурим та віряни з парафії Успіння Пресвятої Діви Марії з Острога разом із настоятелем отцем Вальдемаром Шляхтою. Брати босі кармеліти зустріли паломників та привітали. Далі у храмі відбулися Виставлення Пресвятих Дарів та Свята Меса, яку очолив отець Віталій Безшкурий. Він також виголосив проповідь.


«Враження чудові, більша частина нашої парафії змогла взяти участь у Святій Месі та помолитися. Ситуація цього року виняткова, тому що у головних урочистостях 18-19 липня у пішому паломництві взяли участь лише 10 представників. Взагалі це дуже добра ідея, щоб протягом місяця усі парафії мали можливість приїхати з паломництвом і помолитися перед чудотворною іконою Матері Божої Бердичівської, бо є багато потреб і інтенцій, які ми з собою привезли до Марії. У проповіді я звернув увагу на те, щоб ми випрошували у Матері Божої цю благодать, щоб ми не загубилися у цьому світі», – розповів після Святої Меси отець Віталій Безшкурий.


Наступними до Бердичева прибули паломники парафії святої Терези від Дитяти Ісуса з Ірпеня разом із настоятелем Тадеушем Волосом SCJ та парафії святого Йоана з Дуклі з Житомира начолі з отцем Пасхалісом Рябцевичем OFM.


Також цього дня до Бердичева прибули представники з парафії блаженного Гонората Козьмінського з Коростеня з настоятелем отцем В’ячеславом Коневським.


А останніми, хто відвідав цього радісного дня Бердичівську Мадонну, стали паломники на велосипедах із Житомира (відповідальний священик – отець Павло Юрковський SAC та працівники Посольства Хорватії в Україні разом із Надзвичайним і Повноважним Послом Хорватії в Україні Аніцею Джаміч.


Протягом дня усі паломники мали час на особисту молитву біля ікони, сповідь, екскурсію територією санктуарію, а також відвідали сучасний музей англійського письменника з польським корінням Джозефа Конрада. Також усі віряни мали можливість прийняти Святий Скапулярій.

Максим Железницький
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.