Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Святіший Отець заохотив молодь підтримати дідусів і бабусь
17:18 Неділя 0 1 027
26-07-2020, 17:18

Святіший Отець заохотив молодь підтримати дідусів і бабусь

Папа Франциск закликав проявляти «фантазію любові», пам’ятаючи про те, що для цвітіння та плоду дерево потребує коріння.
Про це повідомляє Vatican News.

Традиційна недільна полуднева зустріч Святішого Отця з вірними, що відбувалася 26 липня 2020 року, збіглася із літургійним спомином святих Йоакима та Анни, дідуся й бабуні Ісуса, тож Папа використав цю нагоду для того, щоби заохотити молодь «здійснити жест ніжності щодо літніх людей, особливо, найсамотніших», зокрема, тих, які вже «надто довго не бачать своїх рідних», зазначаючи, що вони є їхніми дідусями й бабусями, а тому не слід залишати їх самотніми.

«Проявіть фантазію любові, телефонуйте, здійснюйте відео-дзвінки, посилайте повідомлення, вислуховуйте їх, а там, де це можливо, з дотриманням всіх санітарних приписів, також і відвідайте їх», – заохотив Папа юнаків і дівчат, наголошуючи на тому, що йдеться про їхнє коріння.

«Дерево, відірване від коріння, не росте, не цвіте й не приносить плоду. Тому є важливими єдність і зв’язок з вашим корінням», – пояснив він, запросивши всіх учасників недільної зустрічі привітати дідусів і бабусь оплесками.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.