Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Сьогодні стартує Всеукраїнський марафон «Християнській етиці бути»
14:02 Вівторок 0 123
28-07-2020, 14:02

Сьогодні стартує Всеукраїнський марафон «Християнській етиці бути»

У День Хрещення Київської Русі запрошуємо приєднатись до Всеукраїнського марафону на підтримку християнської етики. Розпочинає марафон Рівненщина. Слідкуйте за трансляцією!  
Кожен із нас плекає в серці бажання, аби Україна була насправді християнською державою, величною, сильною, непереможною! На жаль, сьогодні християнська мораль та етика, що передавались від покоління до покоління практично витіснена з усіх сфер життя суспільства, в тому числі зі шкільної освіти. 

Міністерство освіти ліквідувало Комісію з основ християнської етики, яка упродовж тривалого часу затверджувала програми та навчально-методичні посібники з основ християнської етики, надаючи їм відповідний гриф МОНу.

Саме тому, сьогодні, в день величного духовного свята, Рівненщина розпочинає першою Всеукраїнський марафон «Християнській етиці бути», який триватиме два місяці.

О 17:00 в прямому ефірі Телеканалу "Рівне 1" розпочинаємо марафон за участю керівництва області, управління освіти, громадського сектору, науковців та освітян. Також відбудуться включення з Києва, через які ми почуємо звернення Митрополита Епіфанія, предстоятеля ПЦУ, старшого єпископа УЦХВЄ Михайла Паночка.

Долучайтесь! За марафоном можна спостерігати на сторінці телеканалу Рівне1 (https://rivne1.tv/online) та на сторінці в мережі Фейсбук.

Зображення: Victor

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 18:50 Вівторок 0 184 Відкриття проєкту «Запобігання, протидія та боротьба з COVID - 19 у Харкові» «Карітас-Спес-Харків» у співпраці з консульством Республіки Польща у Харкові відкрили чергову ініціативу, що покликана допомогти малозахищеним верствам населення, що постраждали внаслідок пандемії.