Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відкриття проєкту «Запобігання, протидія та боротьба з COVID - 19 у Харкові»
18:50 Вівторок 0 199
28-07-2020, 18:50

Відкриття проєкту «Запобігання, протидія та боротьба з COVID - 19 у Харкові»

«Карітас-Спес-Харків» у співпраці з консульством Республіки Польща у Харкові відкрили чергову ініціативу, що покликана допомогти малозахищеним верствам населення, що постраждали внаслідок пандемії.  

Проєкт «Запобігання, протидія та боротьба з COVID - 19 у Харкові» - це допомога всім потребуючим міста. Це і продукти, і засоби особистої дезінфекції, і психологічна допомога, також заплановано придбати апарати для проведення діагностики.  


За словами директора «Карітас-Спес-Харків», отця Войчеха Стасевича, це вже третій проєкт, що вдалося реалізувати разом із Консульством. З початком військових дій на сході України, на території дієцезії було створено 4 медичні кабінети. Ще один проєкт покликаний сприяти у наданні медичної опіки на території Соціального Центру Св. Єлизавети Угорської. Натомість проєкт, що стартував у вівторок, 28 липня, передбачений до кінця вересня. «Згідно наших розрахунків майже 1000 осіб зможуть отримати допомогу. Сьогодні побачив, що це переважно родини, багато людей з обмеженими можливостями та пенсіонерів, є частина самотніх людей», - розповів о. Войчех.    


Запис на отримання одноразової гуманітарної допомоги у Харкові здійснюється за номером: 0964053048 (щодня, окрім четверга) з 14:00 до 16:00.

Фото: Карітас-Спес-Харків
 

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий