Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відбулася ІІ сесія Школи адвокації прав молоді
09:02 Середа 0 116
29-07-2020, 09:02

Відбулася ІІ сесія Школи адвокації прав молоді

24-25 липня за підтримки Комісії у справах душпастирства молоді відбулася ІІ сесія Школи адвокації прав молоді.
Формат заходу передбачав теоретико-практичний курс, присвячений темі захисту, відстоювання, відновлення громадянських та соціальних прав української молоді. Навчання відбувалося завдяки платформі ZOOM, тому зважаючи на карантинні обмеження, молоді учасники з різних куточків України могли доєднатися до занять в абсолютно безпечний спосіб.

Крім того, участь у ІІ сесії взяли українці, які наразі проживають в Італії та Польщі.

ІІ сесія Школи адвокації прав молоді розпочалася інтерактивною доповіддю Національного Координатора Євродеск Україна, реалізатора національної молодіжної адвокаційної кампанії під час виборів 2019 роки від НМРУ, Андрія Колобова, який розповів про складові адвокаційної кампанії, її етапи, форми та цикли.

Доктор філософії, керівник програми «Етика–Політика–Економіка» Українського католицького університету, завідувач кафедри політичних наук УКУ Юрій Підлісний провів лекцію на тему: «В чому сила українського громадянського суспільства», яка природньо перейшла до активної дискусії та обговорень серед учасників.

На завершення першого дня навчання, Його Преосвященство єпископ-помічник Київсько-Житомирської дієцезії Олександр Язловецький мав нагоду обговорити з учасниками Школи роль католицьких молодіжних об’єднань у формуванні свідомої молоді.

Учасники плідно попрацювали з матеріалами на тему адвокації прав сім’ї директора Всеукраїнського бюро у справах душпастирства родин при Конференції Єпископів України о. Романа Лаби OSPPE.

Знаннями в сфері медіакомунікацій та їх необхідності під час проведення адвокаційної кампанії поділився фахівець з PR-стратегії о. В’ячеслав Гриневич SAC.

На завершення другого сесійного дня Гладіатори життя підняли гостру тему сурогатного материнства, яка викликала активні обговорення та диспути.

Організатори Школи адвокації прав молоді Анастасія Кур’ята та Євген Голинський висловлюють подяку всім учасникам та спікерам за відкритість, активність та професіоналізм, а також Комісії у справах душпастирства молоді РКЦ в Україні за сприяння та підтримку в проведенні заходу.

Джерело: Комісія у справах душпастирства молоді РКЦ

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий