Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Жінка прийняла Перше Святе Причастя у відділенні заражених коронавірусом. «Тепер відчуваю такий мир»
18:20 П'ятниця 0 2 388
24-07-2020, 18:20

Жінка прийняла Перше Святе Причастя у відділенні заражених коронавірусом. «Тепер відчуваю такий мир»

Священик в інфекційному відділенні запитав пацієнтку, чи хоче сповідатися. Відповіла, що ніколи не приймала Перше Святе Причастя. Те, що відбулося потім, перехоплює дух.
Отець Хосе Луїс Гонсалес Сантоской служить хворим на коронавірус, що перебувають у відділенні лікарні в Халіско (Мексика). Священик нещодавно розповів історію про один незабутній візит.


Під час звичайного обходу, отець Хосе натрапив на дорослу пацієнтку, від якої дізнався, що ніколи не приступала до Першого Святого Причастя, але дуже цього прагне. Кілька тижнів тому її прийняли у відділення як особу, що має вірус Covid-19.


Отець Хосе розмовляв із жінкою, аби розпізнати її волю та ствердив, що виконує необхідні умови, аби прийняти таїнство, тому, не зволікаючи, його уділив. «Після уділення Причастя, я розмовляв із нею та почув таке: «Отче, тепер, коли прийняла Ісуса до серця, відчуваю такий мир», — розповідає священик.


Переклад КМЦ за
Deon
Новини зі світу 16:01 Понеділок 0 80 «Воскресіння Ніневії»: піст і молитва в намірі миру в Іраку Тридення посту й молитви в наміренні завершення пандемії та створення необхідних умов, аби зміг відбутися запланований на початок березня візит Папи Франциска. Такою є ініціатива Предстоятеля Халдейської Католицької Церкви в світлі біблійної книги Йони.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.