Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Торгівля людьми – рана на тілі сучасного людства
15:18 Четвер 0 76
30-07-2020, 15:18

Папа: Торгівля людьми – рана на тілі сучасного людства

Глава Католицької Церкви через Твіттер приєднався до відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, подякувавши всім, хто бореться з цим ганебним явищем.
Про це повідомляє Vatican News.

«Торгівля людьми й надалі залишається раною на тілі сучасного людства. Від щирого серця дякую всім тих, які трудяться для підтримки невинних жертв перетворення людської особи в товар. Ще багато роботи чекає! #EndHumanTrafficking», – написав Папа Франциск у Твіттері в четвер, 30 липня 2020 року, у Всесвітній день протидії торгівлі людьми, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН в 2013 році.

Ганьба нашої цивілізації

«Підла діяльність, ганьба для наших суспільств, які називають себе цивілізованими». Від самого початку свого понтифікату, який розпочався саме в рік, коли ООН проголосила відзначення цього тематичного Всесвітнього дня, Папа Франциск рішуче викриває лихо торгівлі людьми, називаючи його «найпоширенішим рабством двадцять першого століття». Глава Католицької Церкви у своїх промовах, посланнях та проповідях неодноразово привертав увагу громадськості до цього «справжнього злочину проти людяності», який «стосується кожної країни, також і тих найрозвинутіших, торкаючись найуразливіших людей: жінок і дівчаток, дітей, осіб з інвалідністю, бідних, тих, хто походить із ситуацій родинного та суспільного розбиття».

Вражаючі дані

Дедалі трагічнішими є дані щодо торгівлі людьми у світі. Гуманітарні організації говорять про понад 108 тисяч випадків, зафіксованих протягом 2019 року в 164 країнах світу. Згідно з Всесвітньою Організацією Праці, жертвами торгівлі людьми та експлуатації є понад 40 мільйонів людей. Із зафіксованих випадків, 23% становлять злочини проти неповнолітніх, а кожен випадок з 20 – дітей, яким не виповнилося навіть 8 років. Ситуацію погіршила криза, викликана пандемією Covid-19.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 10:11 Середа 0 80 Папа: Трансляція не замінить дійсну присутність Господа в Євхаристії Присутність воскреслого Господа в Його слові та в богослужінні дасть нам сили, необхідні для долання важких проблем, які чекають на нас після пандемії. Про це пише Святіший Отець в передмові до книги про свідчення віри в епоху коронавірусу, висловлюючи сподівання на те, що вміщені в ній богословські роздуми пробудять «нову надію та нову солідарність».