Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Коронавірус: Апостольський роздавач милостині відвідав сестер, що перебувають в ізоляції
15:10 Вівторок 0 1 075
24-03-2020, 15:10

Коронавірус: Апостольський роздавач милостині відвідав сестер, що перебувають в ізоляції

Виявити близькість і приязнь Святішого Отця в момент випробування – з цією метою кардинал Краєвський відвідав дві спільноти черниць, в яких виявлено зараження коронавірусом.
Про це повідомляє Vatican News.

У понеділок, 23 березня 2020 року, Апостольський роздавач милостині кардинал Конрад Краєвський відвідав Генеральний дім Згромадження Дочок святого Каміля в містечку Ґроттаферрата, що біля Риму, та дім Згромадження Сестер Ангельських святого Павла, розташований на периферії італійської столиці. Про це повідомляє Ватиканський прес-центр, зазначаючи, що від минулої п’ятниці дві спільноти перебувають в ізоляції, бо в багатьох сестер виявили зараження коронавірусом.

«Для того, аби виявити близькість і приязнь Святішого Отця в цей момент важкого випробування і труднощів, – читаємо в комюніке прес-центру, – кардинал Конрад Краєвський привіз їм у подарунок деякі продукти з Папської Вілли в Кастель Ґандольфо, такі як молоко і йогурти». Такі ж подарунки отримав дім для пристарілих імені Йоана XXIII, яким керує Асоціація Сестер Милосердя. Цей заклад, де було виявлено два випадки зараження коронавірусом серед медперсоналу, також перебуває в умовах строго карантину.
Новини зі світу 14:30 П'ятниця 0 128 Італія: на Сицилію прибули сироти з Краматорська та Маріуполя Група дітей і підлітків віком від 4 до 17 років, що походять із сиротинців Маріуполя та Краматорська, знайшла тимчасовий притулок на півдні Італії. Гуманітарну операцію координувала Спільнота Папи Йоана ХХІІІ.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.