Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Коронавірус: Апостольський роздавач милостині відвідав сестер, що перебувають в ізоляції
15:10 Вівторок 0 714
24-03-2020, 15:10

Коронавірус: Апостольський роздавач милостині відвідав сестер, що перебувають в ізоляції

Виявити близькість і приязнь Святішого Отця в момент випробування – з цією метою кардинал Краєвський відвідав дві спільноти черниць, в яких виявлено зараження коронавірусом.
Про це повідомляє Vatican News.

У понеділок, 23 березня 2020 року, Апостольський роздавач милостині кардинал Конрад Краєвський відвідав Генеральний дім Згромадження Дочок святого Каміля в містечку Ґроттаферрата, що біля Риму, та дім Згромадження Сестер Ангельських святого Павла, розташований на периферії італійської столиці. Про це повідомляє Ватиканський прес-центр, зазначаючи, що від минулої п’ятниці дві спільноти перебувають в ізоляції, бо в багатьох сестер виявили зараження коронавірусом.

«Для того, аби виявити близькість і приязнь Святішого Отця в цей момент важкого випробування і труднощів, – читаємо в комюніке прес-центру, – кардинал Конрад Краєвський привіз їм у подарунок деякі продукти з Папської Вілли в Кастель Ґандольфо, такі як молоко і йогурти». Такі ж подарунки отримав дім для пристарілих імені Йоана XXIII, яким керує Асоціація Сестер Милосердя. Цей заклад, де було виявлено два випадки зараження коронавірусом серед медперсоналу, також перебуває в умовах строго карантину.
Новини зі світу 16:01 Понеділок 0 80 «Воскресіння Ніневії»: піст і молитва в намірі миру в Іраку Тридення посту й молитви в наміренні завершення пандемії та створення необхідних умов, аби зміг відбутися запланований на початок березня візит Папи Франциска. Такою є ініціатива Предстоятеля Халдейської Католицької Церкви в світлі біблійної книги Йони.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.