Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Пакистані вбили 22-річного християнина
15:41 Четвер 0 961
5-03-2020, 15:41

У Пакистані вбили 22-річного християнина

У Пакистані жорстоко вбили молодого 22-річного християнина. Салеема Масіха побили металевим прутом і він помер від отриманих ран.
Його звинуватили в отруєнні води в криниці, де він мився після роботи. Інцидент стався в районі Касур у Пенджабі, на сході Пакистану. «Ми рішуче засуджуємо це жорстоке вбивство. Такий вчинок є ознакою дискримінації та упереджень, він виявляє ігнорування та величезну нетолерантність тих осіб, які скоїли цей злочин», – заявив секретар комісії єпископату Пакистану у справах масових комунікацій.

О. Цезар Фероз OFM Cap закликав докласти всіх зусиль, щоб змінити ставлення та ментальність так, щоби трактувати всіх суб’єктно, як осіб людських. «Багато хто досі ненавидить немусульман», - підкреслив капуцин.

Правозахисник Сабір Міхаель у своїй заяві агентству «Fides» наголосив, що в Пакистані релігійні меншини піддаються соціальній, економічній та політичній дискримінації. Це вбивство показує, що уряд, як і місцева влада не в змозі боротися з дискримінацією та переслідуванням за віру.

Правозахисники Пакистану зазначають, що вбивство Салеема не є поодиноким. Вони згадують подружжя християн, яких у 2014 р. звинуватили у богохульстві проти Мухаммеда і спалили живцем. Молодого студента-християнина кілька днів катували за те, що він пив воду з-під крана в медресе – мусульманській теологічній школі. Він помер у лікарні внаслідок отриманих ран. «Необхідно негайно вжити відповідних заходів для досягнення миру та справедливості, припинення катувань та дискримінаційної поведінки на релігійному ґрунті».

Католицький Оглядач з посиланням на Vatican News 
Новини зі світу 14:30 П'ятниця 0 123 Італія: на Сицилію прибули сироти з Краматорська та Маріуполя Група дітей і підлітків віком від 4 до 17 років, що походять із сиротинців Маріуполя та Краматорська, знайшла тимчасовий притулок на півдні Італії. Гуманітарну операцію координувала Спільнота Папи Йоана ХХІІІ.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.