Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Святий Престол і КНР: поступ на дорозі діалогу
13:32 Субота 0 90
15-02-2020, 13:32

Святий Престол і КНР: поступ на дорозі діалогу

Важливість Тимчасової Угоди про призначення єпископів та прагнення далі прямувати дорогою діалогу для сприяння життю Церкви та благу китайського народу були підкреслені під час спілкування очільників зовнішньополітичних відомств Святого Престолу та КНР.
Про це пише Vatican News.

В п’ятницю, 14 лютого 2020 року, на полях Безпекової Конференції в Мюнхені (Німеччина), відбулася зустріч між архиєпископом Полем Річардом Ґаллаґером, який очолює Відділ у справах стосунків з державами Державного Секретаріату Святого Престолу, з Ваном Ї, Міністром закордонних справ Китайської Народної Республіки. Слід зазначити, що це перша офіційна зустріч такого рівня за останні 70 років.

В комюніке Державного Секретаріату зазначається, що під час переговорів, які відбулися в щирій атмосфері, розглянуто контакти між сторонами, які останнім часом мають позитивний розвиток. Зокрема, підкреслено важливість Тимчасової Угоди про призначення єпископів, підписаної 22 вересня 2018 року, та поновлено бажання й далі продовжувати інституційний діалог на двосторонньому рівні, щоби сприяти життю Католицької Церкви в Китаї та благу китайського народу.

Було висловлено високу оцінку зусиллям в боротьбі з епідемією коронавірусу та солідарності щодо постраждалого населення. Врешті, висловлено сподівання на посилення міжнародної співпраці для підтримки громадянського суспільства та миру в світі, обмінявшись також думками щодо міжкультурного діалогу та захисту прав людини.

У контексті епідемії коронавірусу варто згадати, що минулої середи, наприкінці загальної аудієнції, Папа Франциск висловив свою близькість китайському народові, піднісши разом з паломниками «молитву за наших братів китайців, які потерпають від настільки жорстокої хвороби», й висловивши сподівання, що буде «якнайшвидше знайдено шлях до одужання».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 11:14 Субота 0 78 Португалія: християни, євреї, мусульмани проти евтаназії Президент Португалії зустрівся з представниками християн, євреїв та мусульман у справі легалізації евтаназії в цій країні, яку просуває лівий блок. Парламентська дискусія на цю тему відбулася 20 лютого. У багатьох церквах Португалії триває молитва за життя.