Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Молитва за померлих на луцьких кладовищах
15:15 Вівторок 0 184
5-11-2019, 15:15

Молитва за померлих на луцьких кладовищах

2 листопада вірні римо-католики Луцька зібралися на кладовищі, аби вшанувати померлих. Святу Месу очолив єпископ Віталій Скомаровський у співслужінні з настоятелем кафедрального собору отцем каноніком Павлом Хом’яком та вікарієм отцем Романом Власюком.
Про це повідомляє Луцька дієцезія.


У проповіді єпископ підкреслив важливість Євхаристійної Жертви та молитви за померлих як нашого християнського обов’язку і допомоги тим, хто потребує Божого милосердя. Особливо заохотив користатись з відпустів, які в ці дні можемо отримати і жертвувати їх за померлих. Після Меси відбулась процесія алеєю, на якій спочивають військові, котрі загинули на Сході України.


У неділю, 3 листопада, вірні згромадились на старому луцькому кладовищі, біля могили останнього священника Луцької дієцезії, який залишився у Луцьку в Радянські часи – отця каноніка Яна Рутковського. Під час Євхаристії єпископ пригадав, що наше життя подібне до писання твору, який має свій початок і кінець. Вже на землі ми пишемо свою історію, яку пізніше оцінить Господь. Тому вже тут і сьогодні маємо дбати про гідне християнське життя. Після Меси відбулась спільна молитва за всіх померлих на латинській мові.


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:04 П'ятниця 0 77 Передріздвяна зустріч духовенства Галицького та Івано-Франківського деканатів 11 грудня Архієпископ Мечислав Мокшицький традиційно перед різдвяними святами зустрівся зі священиками і монахинями, які служать у Галицькому та Івано-Франківському деканатах, щоб поділитися облаткою та побажати одне одному благодатей Новонародженого Христа.