Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа про молитву як засіб протидії негативній культурі щодо смерті
16:03 П'ятниця 0 86
1-11-2019, 16:03

Папа про молитву як засіб протидії негативній культурі щодо смерті

Після проказування молитви «Ангел Господній» в урочистість Всіх святих, Святіший Отець також поділився думками про поминання померлих.
Про це повідомляє Vatican News.

Вітаючи після проказування молитви «Ангел Господній» в урочистість Всіх святих, 1 листопада 2019 року, римлян і гостей Вічного міста, присутніх на площі Святого Петра, Папа Франциск окремо подякував всім тим, хто на парафіях та в спільнотах організовує молитовні ініціативи з нагоди відзначення Всіх святих і поминання померлих.

«Ці два християнські свята нагадують нам про зв’язок, що існує між земною Церквою, тобто, нами, та небесною Церквою, між нами й нашими найдорожчими, що перейшли до іншого життя», – сказав Святіший Отець, повідомивши:

«Завтра після обіду я відслужу Євхаристію в катакомбах святої Присцилли, одному з місць поховання перших римських християн. В ці дні, коли, на жаль, кружляють послання негативної культури щодо смерті та померлих, заохочую не занедбувати, якщо це можливо, відвідин цвинтаря та молитви на ньому. Це буде актом віри», – мовив Папа.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий