Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Єпископ Едвард Кава на візитації у львівській парафії
15:33 Понеділок 0 240
17-02-2020, 15:33

Єпископ Едвард Кава на візитації у львівській парафії

У парафіяльній спільноті Святого Архангела Михаїла у Львові-Сихові урочисто розпочалась канонічна візитація львівського деканату. Візитацію цілої парафії проводив єпископ Едвард Кава. 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.


На початку відбулися розмови з вікарними священиками: отцями Юрієм та Андрієм у їхніх помешканнях, а в той час отець канцлер Владислав Гримський відвідав парафіяльну канцелярію. 

Потім була зустріч з молитовно-формаційними спільнотами. Єпископ наголосив на важливості їх свідчень у сучасному світі, окреслив ситуацію та загрози Церкви в Україні. Перший день візитації закінчився вечерею у Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії.


У неділю єпископ Едуард виголошував проповідь під час кожної Святої Меси, закликаючи вірних бути сіллю і світлом у світі. Він також поділився своїм життям та душпастирським досвідом. Після Мес, як кожної другої неділі, відбулося благословення вагітних жінок та всіх дітей. Усі з цікавістю слухали слова Пастиря, також молодь та міністранти ставили свої запитання. Під час обіду єпископ зустрівся також зі священиками із сусідніх греко-католицьких та православних парафій.


Наприкінці візиту єпископ відвідав сусідні церкви та вірних парафіян, багатодітну сім’ю та літню парафіянку Марію в Зубрі та хвору Надійку, яка багато разів на тиждень проїжджає велику відстань у інвалідному візку, щоби бути на Євхаристії.

Дводенний візит, безумовно, зміцнив парафіяльну громаду і був заохоченням для священиків та сестер продовжувати служіння.

о. Яцек Коцур

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий