Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Святкова Євхаристія в санктуарії Пресвятого Серця Ісуса в Кам’янці-Подільському
11:44 Вівторок 0 1 131
27-11-2018, 11:44

Святкова Євхаристія в санктуарії Пресвятого Серця Ісуса в Кам’янці-Подільському

25 листопада 2018 року в санктуарії Пресвятого Серця Ісуса єпископ Леон Дубравський, ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії, очолив святкову Євхаристію з нагоди урочистості Христа Царя Всесвіту. 
Урочистість Христа Царя – патрональне свято Товариства Христового, священики якого служать у парафії вже 30 років.

Під час святкової відправи в недільний вечір єпископ Леон у проповіді наголосив, що «Царство Ісуса не подібне до земних царств. Ісус Цар панує в правді, Він прощає провини, Він життя Своє віддає за підданих. Інакше є в царстві брехні, заздрощів, ненависті – воно належить супротивникові Бога. Але Бог переміг і Його Царство поширюється. Кожен із нас має піклуватися про поширення цього Царства у своєму серці, в родині, на батьківщині». Єпископ заохотив зібраних вірних палко молитися за Україну.


Месу разом із владикою відслужили отці христосівці: отець Роман, отець Віктор і отець Ярослав. Приєдналися до них і гості: канцлер курії отець Павло, пасіоністи отець Петро й отець Микола, а також паулін отець Алойзи.


Зі святом привітали христосівців численні черниці з чотирьох орденів. Це була велика радість, яку всі парафіяни санктуарію розділили у спільній молитві. Після Меси гості зібралися за святковим столом.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.