Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Запрошення на курс «Соціальне підприємництво та управління проектами» у Братиславі
14:11 Понеділок 0 889
6-08-2018, 14:11

Запрошення на курс «Соціальне підприємництво та управління проектами» у Братиславі

Як створити та реалізувати свій соціальний проект? Як і де знайти кошти для його фінансування? Як можна його фінансувати за допомогою європейських програм «Erasmus+»?
Якщо Вам 18-30 років, ви маєте біометричний паспорт, вільно розмовляєте англійською мовою, зацікавлені в суспільній роботі та мрієте реалізувати соціальний проект – запрошуємо на шестиденний курс «Erasmus+ Booster» із питань соціального підприємництва й управління проектами, який відбудеться з 2 до 8 вересня 2018 року в одному з молодіжних центрів DOMKA у Братиславі.

Тренінг спрямований на те, щоб навчити молодіжних лідерів збирати кошти для своєї діяльності. Набуті навички також можуть бути застосовані в особистому житті, можливо, результатом стане запуск власного соціального підприємства.


Учасники курсу ознайомляться з різними аспектами управління проектами, можливостей фінансування, маркетингу, особистої мотивації молодіжного працівника чи підприємця. На них чекають також практичні заняття з побудови спільної робочої зони, під час яких розробляти особистий проект їм допомагатимуть фахівці.

Детальніша інформація за телефоном: +380936448861 (о. Міхал Воцял SDB) або електронною адресою: juvanima@ukr.net

Комісія у справах душпастирства молоді РКЦ
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.