Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск записався паломником на СДМ 2019 в Панамі
14:33 Неділя 0 287
11-02-2018, 14:33

Папа Франциск записався паломником на СДМ 2019 в Панамі

Уже неповний рік лишився до Всесвітніх днів молоді в Панамі з 22 по 27 січня 2019 року. У неділю, 11 лютого 2018 р., розпочалася офіційна реєстрація учасників, і першим паломником записався Папа Франциск.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

«Дорогі брати і сестри, сьогодні відкривається можливість записатися на Всесвітній День Молоді, що в січні 2019 року відбудеться в Панамі. Також і я, у присутності двох молодих людей, записуюся через інтернет», – сказав Святий Отець після молитви «Ангел Господній». Поруч із Понтифіком біля вікна робочого кабінету стояли юнак і дівчина, коли за допомогою планшета Папа здійснив реєстрацію.

«Отож, я записався паломником на Всесвітній День Молоді. Мусимо готуватися, чи не так? Запрошую молодь світу з вірою та ентузіазмом прожити цю подію благодаті та братерства: вирушити в подорож до Панами чи взяти у участь у місцевих заходах своїх спільнот», – закликав Папа Франциск.

Папа: Бути місіонером – це насамперед ідентичність, а не робота
Папа: Боротьба з торгівлею людьми має враховувати спільництво
Папа: Не можна відповідати мовчанкою на страждання жертв торгівлі людьми

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:32 Вівторок 0 125 Папа: Святий Оскар Ромеро – приклад і заохота для всіх без винятку П’ять тисяч паломників із Сальвадору й Латинської Америки, які брали участь у канонізації святого Оскара Ромеро, 15 жовтня 2018 року зустрілися з Папою Франциском у залі Павла VI.