Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Рим: дієцезія Папи співпрацює з містом, щоб діти могли піти до школи
12:07 П'ятниця 0 98
31-07-2020, 12:07

Рим: дієцезія Папи співпрацює з містом, щоб діти могли піти до школи

Церковні інституції нададуть приміщення, необхідні для того, щоб регіональне управління освіти могло організувати навчальний процес із дотриманням протиепідеміологічних норм.
Про це повідомляє Vatican News.

«Проєкт співпраці з метою відновлення шкільних занять». Протокол про втілення документа із такою назвою в середу, 29 липня 2020 року, підписали Вікарій Папи для Римської дієцезії кардинал Анджело Де Донатіс, очільниця Мерії Риму Вірджінія Раджі та Генеральний Директор регіонального бюро освіти для Лаціо Рокко Пінері. Ним передбачається, що частина шкільних заходів протягом наступного року зможе відбуватися в церковних приміщеннях.

Деталі проекту

Через карантинні заходи завершальна частина попереднього навчального року в країнах Європи проходила шляхом дистанційного навчання. Протягом літа, натомість, розробляються різні проєкти з метою гарантувати якомога нормальніший перебіг чергового навчального року, щоб дати можливість дітям потрапити восени до школи. Як відомо, одним із засобів боротьби проти поширення нової коронавірусної інфекції є дотримання соціальної дистанції. Виконання відповідних вимог і лежить в основі згаданого проєкту.

Згідно з протоколом, міська влада проведе дослідження щодо того, який додатковий простір і в яких частинах міста потребують школи для того, щоб могти розпочати навчальний рік. Інформацію буде передано Вікаріатові Римської дієцезії. У свою чергу, парафіяльні та чернечі інституції, відповідно до своїх можливостей, надаватимуть приміщення та прилеглі території, що дозволять освітнім закладам розширити свій простір, аби вийти назустріч визначеним владою протиепідеміологічним нормам. Про відповідне пристосування, оснащення й прибирання подбає міська влада у співпраці з управлінням освіти.

Плідна синергія

«Ця плідна синергія, що зродилася в контексті серйозної санітарної кризи, набирає також великої історичної та соціальної цінності. Вона об’являє важливість незамінної співпраці між цивільними інституціями та церковною громадою, необхідної для досягнення спільного блага всіх громадян нашого міста», – зазначив Генеральний Секретар Вікаріату монсеньйор П’єранджело Педретті, який від імені кардинала-вікарія подякував також усім священикам «за виявлені від самого початку великодушність і дух співпраці».

Проєкт розрахований на 2020/2021 шкільний рік, але не виключається його продовження на наступні періоди, якщо цього вимагатимуть обставини.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 11:15 П'ятниця 0 101 Папа до губернатора Хіросіми: лише без ядерної зброї можна плекати мир У 75-ту річницю атомного бомбардування Хіросіми, Папа Франциск надіслав послання до губернатора Префектури цього японського міста, в якому підкреслив, що лише без ядерної зброї світ може ступити на шлях миру.