Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » У Львові відбудеться театральна вистава про Климентія Шептицького
10:04 Субота 0 688
25-07-2020, 10:04

У Львові відбудеться театральна вистава про Климентія Шептицького

У неділю 26 липня у Львові театр "Еммануїл" представить виставу про Климентія Шептицького.
Св. Йоан Павло ІІ в молодості був театральним актором аматорських груп у Вадовіцах і Кракові. Виступав у підпільному театрі. Він, між іншим, грав Геймона в "Антигоні". В роки війни, у підпільному театрі в Кракові, записам "респонсорийним" було характерне мінімалізування декорацій, а наголос ставився на силу слова. Це ймовірно навчило його дбати про слово, щоб навчання проходило плідно. Кароль Войтила писав також театральні твори: "Перед магазином ювілея" (про подружжя),"Брат нашого Бога" (про брата Альберта Хмеловського, опікуна убогих Кракова і Львова). Він дивився на мистецтво як на спосіб вираження людського духа, що записано на пам'ятковій дошці у Львівській опері. 

Парафія св. Йоана Павла ІІ освяченням храму, звершеним минулої суботи кардиналом Конрадом Краєвським з Ватикану, розпочала заходи ювілейного року 100-річчя народження Карола Войтили. В заходах будуть представлені важливі акценти життя і навчання. В неділю 26 липня зустрінемось з тим, чим Кароль Войтила захоплювався від молодості - театром. Театр "Еммануїл" представить виставу про Климентія Шептицького. Св. Йоан Павло ІІ оголосив його блаженним у Львові, напроти сьогоднішнього Храму його імені. Він навчав, що Церква має дихати двома легенями, як називав східну і західну традицію. Тому постать бл. Климентія Шептицького є як духовий блиск Папи.

Климентій Шептицький - це герой сьогодення. Він покинув свій маєток і пост, щоб служити вірним, котрі тоді так сильно потребували духовного піднесення. Він ризикуючи своїм життям, рятував в Уневі євреїв і інших жертв війни, зберіг вірність Богові і Церкві. 

Вистава "Климентій Шептицький" театру "Еммануїл" відбудеться в неділю 26 липня о 19:00 год, раніше о 18:00 Служба Божа,
в Римо-католицькому храмі Центру св. Йоана Павла ІІ у Львові. Вхід вільний.

Адреса: с. Сокільники, вул. Стрийська 6 (перша зупинка після Стрийського автоавтовокзалу у напрямку Ашану, напроти початку Іподрому). Отець Григорій Драус  - тел. 097 517 06 42
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.