Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
13:05 П'ятниця 0 209
31-07-2020, 13:05

Молитва в стражданні

Господи Ісусе Христе, Ти знаєш, чим є страждання; до Тебе звертаюся в скорботі моїй. Ти молився в Гетсиманії, щоб Отець віддалив від Тебе чашу страждань. Нині і я прошу Тебе про те ж саме: віддали від мене цю чашу, повну гіркоти. Але Ти, Господи, змирився з волею Отця, кажучи: «Не як Я хочу, але як Ти»; тож укріпи мене, і я повторюватиму в моєму стражданні: «Нехай буде воля Твоя».

Ти, о Спасителю, сказав: «Блаженні ті, хто плаче, бо во¬ни будуть потішені» (Мт 5, 4). Дякую Тобі за ці слова, які несуть утіху стражденному серцю. Хочу так нести мій хрест, щоб моє страждання заслужило на Твоє благословення.

Перед своїми Страстями Ти сказав: «У світі зазнаєте страждання, але будьте відважні: Я переміг світ!» (Йн 16, 33). І якщо у моїй хворобі звершуються Твої слова про страждання, то нехай у мені здійсниться також і провіщена Тобою перемога.

Мій розіп’ятий Господи, Ти Страстями своїми відкупив грішних людей. Прийми, о Спасителю, мій хрест, тяжкість якого, як мені здається, перевершує мої сили, і з’єднай зі своїм хрестом. Я зливаюся з Твоїми стражданнями й зі стражданнями всієї Церкви і прошу, щоб Ти прийняв їх за всіх тих, хто страждає більше від мене, ради навернення грішників, ради місії серед язичників, ради об’єднання Твоєї розділеної Церкви, ради душ, які страждають у чистилищі, і всіх тих, хто найбільше потребує нашої допомоги. Котрий живеш і царюєш на віки вічні. Амінь.

З молитовника "Щоденно з Богом"

Зображення: learnreligions.com

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий