Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Франція відновить фігури Марії, зруйновані в Іраку бойовиками ІДІЛ
10:03 Понеділок 0 498
31-07-2017, 10:03

Франція відновить фігури Марії, зруйновані в Іраку бойовиками ІДІЛ

Французькі католики відправлять нові фігурки Марії з Люрд до іракського міста Ербіл. Там вони прикрасять вуличну процесію місцевих християн.
Загалом французькі католики вишлють в Ірак 15 фігур Діви Марії. Там проживає більшість католиків. Подарунком замінять ті скульптури, які зруйнували бойовики ІДІЛ.
Після того, як вони прибудуть, перш ніж вони будуть благословлені і відправлені до своїх парафій, вони будуть переноситися в хресному ході через місто халдейськими і сирійськими католиками,
Група Œuvre d`Orient, це французька асоціація, яка займається наданням допомоги переслідуваним християнам. Там кажуть, що такий подарунок нагадує їм уривок із пророка Єремії 31:17: "І є надія для твого майбутнього, говорить Господь, і діти твої повернуться у свої кордони". Так французи вирішили підтримати католицьке населення на півночі Іраку яке опинилося "на межі вимирання". Християнські родини були змушені бігти з Ніневійських рівнин, коли ІДІЛ взяв на себе контроль над регіоном три роки тому у 2014-му.
Загалом з 2003 року християнське населення Іраку впало з 1,4 мільйона до 275 тисяч. людей.
Джерело: Львівська архідієцезія з посиланням на Catholicherald
По темі:
Католицький Патріарх Вавилону висунув пропозиції по врегулюванню ситуації іракських християн
Папа подякував доброчинцям за підтримку Католицьких Церков на Сході

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 09:02 Середа 0 128 Відійшов до вічності бразильський кардинал Серафім Фернандес Араужо На 96-му році життя переставився до вічності кардинал Араужо, Отець Другого Ватиканського Собору, видатний бразильський ієрарх, що відзначився у сфері освіти й суспільних комунікацій.