Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа отримав репродукцію відомої світлини про жахіття війни у В’єтнамі
12:00 Четвер 0 113
12-05-2022, 12:00

Папа отримав репродукцію відомої світлини про жахіття війни у В’єтнамі

Фотограф Нік Ук, який 50 років тому зафіксував на фотоплівці дівчинку, що постраждала від напалмової бомби, разом з «героїнею» цих подій подарували Папі репродукцію фото, щоб ще раз рішуче сказати «ні війні».
Про це пише Vatican News.

Фан Тхі Кім Фук та Нік Ут добре знають, що таке війна. Півстоліття тому, 8 червня 1972 року, на село Чангбанг, розташоване 40 кілометрів від Хошиміна у В’єтнамі впали напалмові бомби. Із села втікають діти, між якими – дев’ятирічна Фан Тхі Кім Фук, одяг на якій вмить згорів. Фотограф Нік Ут зафіксував цей момент, і ця світлина стала одним із найвідоміших кадрів минулого століття. У середу, 11 травня 2022 р., Кім і Нік прибули на площу Святого Петра на зустріч з Папою, щоб разом з ним сказати, що війна – це божевілля. Вони подарували Святішому Отцеві репродукцію зі своїми автографами відомої світлини, яка вже протягом півстоліття взиває «ні війні».
Новини з Ватикану 13:01 П'ятниця 0 75 Кардинал Паролін: після місії архієпископа Ґаллаґера оцінимо шанси візиту Папи до Києва Після завершення місії архієпископа Пола Річарда Ґаллаґера, секретаря у справах стосунків Апостольського Престолу в Україну буде розглянуто можливість продовження спроб перемовин чи буде заплановано візит Папи до цієї країни.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.