Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Діти з України на аудієнції в Папи Франциска
09:01 Четвер 0 234
28-04-2022, 09:01

Діти з України на аудієнції в Папи Франциска

Серед паломників, які в останню середу квітня прибули на площу Святого Петра у Ватикані на загальну аудієнцію з Папою, були також діти з України, що гостюють у греко-католицькій громаді містечка Каттоліка.
Про це пише Vatican News.

Участь у загальній аудієнції на площі Святого Петра у Ватикані, особисте благословення від Папи Франциска та спільна фотографія з ним – ця непересічна подія, напевно, надовго запам’ятається дванадцятьом дітям з України, які всередині березня прибули до італійського міста Каттоліка з Івано-Франківська, а в середу, 27 квітня 2022 року, прибули до Риму.


Дев’ять з цих дітей є сиротами. В Італії їх супроводжує довірена особа і законний представник опікунів пані Ірина Рохман, начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. До містечка Каттоліка вони прибули завдяки сприянню настоятеля місцевої української греко-католицької громади отця Володимира Медвідя, який також очолює Карітас Апостольського Екзархату для українців-католиків візантійського обряду в Італії.


Після загальної аудієнції пані Ірина та отець Володимир завітали до української редакції Радіо Ватикану, щоб поділитися своїми враженнями від зустрічі зі Святішим Отцем:
Дбайливе ставлення до дітей відкриває їхні серця на любов і на добро. Думками про це ділиться пані Ірина, відповідаючи на запитання про те, як перебування в Італії вплинуло на цих дітей:
Для отця Володимира, який також є вихідцем з Прикарпаття, досвід такої душпастирської опіки є новим, але дуже позитивним. В цьому йому допомагали його парафіяни, які спілкувалися і в різний спосіб підтримували дітей та молодь:
Вже незабаром ці діти повернуться в Україну. Що вони повезуть із собою? Думками про це ділиться пані Ірина Рохман:
«Ці діти надзвичайно талановиті і, повернувшись в Україну, вони будуть творити теперішнє і майбутнє країни», – зазначає на завершення отець Володимир:


Новини з Ватикану 12:01 Вівторок 0 60 Папа народам ДР Конго та Південного Судану: не дайте викрасти у вас надію У день, коли повинна була розпочатися Апостольська подорож до Демократичної Республіки Конго та Південного Судану, відкладена на пізніше через стан здоров’я Папи Франциска, він вирішив звернутися до мешканців за посередництвом відеопослання.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.