Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Франція виділить більше коштів на охорону храмів від нападів та осквернень
10:01 Середа 0 247
19-01-2022, 10:01

Франція виділить більше коштів на охорону храмів від нападів та осквернень

Французький міністр внутрішніх справ Жеральд Дарманін планує виділити чотири мільйони євро на кращу охорону церков від кримінальних нападів. Він сказав про це під час відвідин храму в Роменвілі.
Міністр внутрішніх справ анонсував виділення більших коштів на охорону храмів під різного виду нападів, які стають все частішими в країні. Варто згадати, що лише в підпаризькому департаменті Сена-Сен-Дені від початку року вже неодноразово доходило до актів вандалізму в храмах.

На думку Жеральда Дарманіна, ці кошти мають допомогти краще облаштувати храми в т.ч. системами відео-спостереження, що дасть змогу ідентифікувати зловмисників і запобігати подальшим актам вандалізму. Міністр пояснив, що та допомога, яка повинна охопити перш за все католицькі храми, не є елементом «закону про розділення Церкви від держави».

Окрім того, стало відомо про нові акти вандалізму, зокрема в місцевості Пуатевін 6 січня невідомі відтяли голови шістьом статуям святих. А на минулих вихідних з базиліки в Паре-лє-Моньяль викрали мощі святого Йоана Павла ІІ.

Генеральний секретар і речник Конференції єпископів Франції подякував уряду, нагадуючи про те, що храми мають бути відчиненими цілий день.

У 2021 році французьке МВС зареєструвало 1380 антирелігійних нападів, таких як зневага, вандалізм чи профанація. Що цікаво, їх було на 17% менше, ніж в 2019 році, однак не слід розраховував, що ця тенденція зберігатиметься.

Джерело: Католицький оглядач
Новини зі світу 14:30 П'ятниця 0 121 Італія: на Сицилію прибули сироти з Краматорська та Маріуполя Група дітей і підлітків віком від 4 до 17 років, що походять із сиротинців Маріуполя та Краматорська, знайшла тимчасовий притулок на півдні Італії. Гуманітарну операцію координувала Спільнота Папи Йоана ХХІІІ.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.